Naga Markets


nial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, USDJPY, rynek ropy naftowej i złota. Oryginalny tekst znajduje się pod linkiem.


EURUSD

Kurs EURUSD odbił nieznacznie pod koniec ubiegłego tygodnia w następstwie kontynuacji niedawnego trendu spadkowego. Odbicie miało miejsce ze wsparcia w pobliżu 1.1820.

Trend krótkoterminowy nadal jest wyraźnie skierowany w dół, a zatem oczekujemy, że w tym tygodniu będziemy sprzedawać, gdy rynek w trakcie cofnięć. Traderzy mogą rozglądać się za pozycjami krótkimi ze strefy oporu, która rozciąga się od 1.2085 do 1.2160, najlepiej po potwierdzeniu sygnałem price action z wykresu H1, H4 lub dziennego.

USDJPY

Po imponującym rajdzie w ciągu ostatniego miesiąca, para USDJPY weszła teraz do kluczowej strefy oporu między 110.00 – 110.25, która może doprowadzić do odwrócenia. Ze względu na siłę tego długotrwałego oporu, przyjmujemy niedźwiedzie nastawienie, podczas gdy cena znajduje się w pobliżu tego obszaru.

Traderzy w tym tygodniu mogą wypatrywać sygnałów sprzedażowych, podczas gdy notowania znajdują się pod 110.25, by wchodzić w pozycje krótkie oczekując spadków od oporu.


Już teraz skorzystaj z serii darmowych materiałów edukacyjnych i dołącz do Strefy eLearn portalu Comparic.pl!

Złoto

Złoto nadal uwięzione jest w zakresie pomiędzy wsparciem na 1300 a oporem przy 1366. W ubiegłym tygodniu cena ukazywała pewne oznaki odbicia z tego obszaru wsparcia i możemy teraz wypatrywać osłabień do 1305 – 1300, by stać się kupującymi.

Najlepiej byłoby, gdyby pojawił się sygnał price action na wykresie 4-godzinnym lub dziennym, by kupować w pobliżu 1305.00 i celować w szczyt zakresu między 1350 – 1366.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Zobacz też:
Artykuły Niala o price action

Ropa

W zeszłym tygodniu ropa naftowa ustanowiła nowe maksima po sygnale pin bar jaki uformował się we wtorek. Traderzy, którzy do tej pory nie zajęli pozycji, mogą rozglądać się za cofnięciami, by kupować ze wsparcia;

W tym tygodniu obserwujemy obszar przy 66.60 – 65.50, jako silną strefę kupna przy cofnięciach i po sygnale price action z wykresu 1-, 4-godzinnego lub dziennego.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraCoinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here