Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, GBPJPY, AUDUSD oraz rynek ropy naftowej.


EUR/USD w okolicy potencjalnej strefy sprzedaży

Na wykresie dziennym Eurodolar pozostaje w trendzie spadkowym, poszukujemy więc okazji sprzedażowych. Cena w zeszłym tygodniu zawracała, testując opór 1.1660. Jak na razie ciężko doszukać się wyraźnych sygnałów do otwarcia krótkiej pozycji – dopóki cena nie pokona jednak pułapu 1.1860 w grze pozostają scenariusze podażowe.

Ciekawie prezentuje się również opór 1.1720. Cała strefa 1.1600-1.1720 powinna być traktowana jako baza do sprzedaży.

USD/JPY – osunięcie do strefy wsparcia, potencjalne zakupy

Notowania USD/JPY w zeszłym tygodniu testowały poziom wsparcia na 113.30-112.90 po odrzuceniu kluczowego oporu znajdującego się na 114.50. Traderzy w tym miejscu mogą doszukiwać się okazji zakupowych i przełamania strefy podaży wyznaczanej przez maksima z ostatnich dni.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

AUD/USD – konsolidacja pod krótkoterminowym oporem

Nial Fuller w ostatnich tygodniach zaznaczał, że AUD/USD znajduje się w trendzie niedźwiedzia, w związku z czym poszukuje okazji sprzedażowych. Cena obecnie blokowana jest przez poziom S/R 0.7730 i właśnie pod nim poszukiwać będziemy sygnałów sprzedażowych z PA.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Ropa WTI – konsolidacja na nowych szczytach

W zeszłym tygodniu notowania amerykańskiej ropy WTI konsolidowały po poniedziałkowym ruchu wzrostowym. W ostatnich tygodniach cena silnie wzrastała, pokonując długoterminowy opory. W tym momencie uwaga powinna skupić się na wsparciu 53.80, które może zagwarantować okazje zakupowe przy korekcie spadkowej.

Złoto – konsolidacja złota nad kluczowym wsparciem

W tym momencie kluczową rolę na wykresie dziennym złota pełni poziom 1260, testowany przez cenę na początku października. Notowania konsolidują nad wspomnianą strefą jednak Nial Fuller liczy na jej test i następnie silniejsze odbicie w górę.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here