Naga Markets


nial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, rynek spot złota oraz ropy naftowej.


EURUSD

Eurodolar w minionym tygodniu poruszał się w dół, zgodnie z niedawnym momentum spadkowym. Możliwe, że zobaczymy dalsze spadki i test kluczowego wsparcia przy 1.0500, ale w tym momencie chcielibyśmy wyłącznie sprzedawać po wzrostowych cofnięciach i wyraźnym sygnale z price action. Rynek ten znajduje się w konsolidacji, możemy zatem również rozglądać się za sygnałami zakupowymi w pobliżu kluczowego wsparcia przy 1.0500.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

AUDUSD

Na AUDUSD zniesiony został cały ruch do 0.7500, a para spoczywa dokładnie na tym poziomie. Zauważ, że w ostatnim czasie nastąpiło tu odbicie i poziom wsparcia był poziomem zakupowym, a historia może się w tym miejscu powtórzyć. Obecnie jest jednak za wcześnie by o tym mówić bez sygnału price action z wykresu dziennego. Zależnie od tego jak rozwinie się akcja cenowa na 0.7500 możemy rozglądać się za wejściem w longi z 0.7500 lub jeśli cena zamknie się pod tym poziomem, poszukiwać sygnałów sprzedaży.

Ropa

Ropa w minionym tygodniu wystrzeliła w górę, a jej cena z łatwością przebiła się przez kluczowy obszar oporu blisko 49.80 – 51.20. Ponadto wybity został szczyt niedźwiedziego pin bara jaki uformował się minioną środę. Sugeruje to wyraźną kontrolę byków w obecnej chwili i dlatego w tym tygodniu możemy poszukiwać sygnałów kupna na cofnięciach do wsparcia przy 49.80 – 50.70.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Złoto

Złoto doświadczyło bardzo gwałtownego wzrostu odkąd odbiło od kluczowego wsparcia przy $1200.00; Poziom ten obserwowaliśmy w poszukiwaniu okazji zakupowych, co było już omawiane w jednym z komentarzy w lutym br. Nasze spojrzenie pozostaje tu podobne; widzimy wsparcie przy $1220.00 – $1200.00 jako kluczową strefę kupna i „linię na piasku” dla kupujących / byków, tak więc czekamy i postaramy się kupić po cofnięciu do tej strefy wsparcia zarówno po sygnale z price action lub na ślepo. W piątek doszło do sporego odwrócenie w wyniku czego na wykresie dziennym utworzył się niedźwiedzi pin bar. Możliwe, że w tym tygodniu zobaczymy nieznaczne cofnięcie, które da nam możliwość kupna blisko wsparcia.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

echo adrotate_group(47, 0, 0, 0);

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here