Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, rynek spot złota oraz amerykański indeks S&P500.


EURUSD

Notowania pary walutowej EUR/USD konsolidowały w zeszłym tygodniu, po wcześniejszym ruchu wzrostowym i rozrysowaniu weekendowej byczej luki. Notowania w tym momencie mają problem z przebiciem kluczowego oporu 1.0905 i mogą w tym miejscu się osuwać.

Nial Fuller liczy na korekty spadkowe, które umożliwią wejście w długie pozycje, zgodnie z byczym momentum z ostatnich sesji. Luka z zeszłego tygodnia niezaprzeczalnie zadziała jako wsparcie, jeżeli cena będzie próbowała się osuwać.

GBP/USD

W zeszłym tygodniu GBP/USD ponownie rozrysowywał nowe, lokalne maksima, wybijając z kilkusesyjnej konsolidacji. Traderzy, którzy nie posiadają jeszcze długich pozycji powinni liczyć na korekcyjną deprecjację i sygnał zakupowy z Price Action na wykresach H1/H4/D1. Krótkoterminowe wsparcie znajduje się na 1.2755 – właśnie tam powinny pojawić się okazje zakupowe.

AUD/USD

Po ostatniej akcji cenowej na aussie, para utrzymuje niedźwiedzie tendencje poniżej 0.7611. W ujęciu długoterminowym istotny opór przebiega na wysokości 0.7750 – poziom trzymał rynek w ryzach w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.

Nial Fuller czeka na okazję dołożenia do krótkich pozycji na AUD/USD – jakiekolwiek próby umocnienia powinny być wykorzystywane do otwierania shortów w kierunku 0.7420-0.7450.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

Złoto

W zeszłym tygodniu złoto osuwało się formując inside bar, tuż nad wsparciem 1260.00. Należy jednocześnie pamiętać, że wsparcie jest w tym przypadku strefą pomiędzy 1240-1260 i w tym zakresie warto poszukiwać okazji do wejścia w długie pozycji. Nial Fuller będzie szczególnie liczyć na byczą formację fakey.

S&P500

Notowania indeksu S&P500 rozpoczynały zeszły tydzień od wzrostów, a następnie konsolidowały grożąc potencjalnymi osunięciami. Jeżeli cena w tym tygodniu będzie spadać, wtedy luka wzrostowa powinna być traktowana jako krótkoterminowe wsparcie (strefa zakupowa). Dopóki nie zejdziemy pod 2317.00 szukamy okazji zakupowych.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here