Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, rynek spot złota oraz amerykański indeks S&P500.


EURUSD

Notowania pary walutowej EUR/USD konsolidowały w zeszłym tygodniu, po wcześniejszym ruchu wzrostowym i rozrysowaniu weekendowej byczej luki. Notowania w tym momencie mają problem z przebiciem kluczowego oporu 1.0905 i mogą w tym miejscu się osuwać.

Nial Fuller liczy na korekty spadkowe, które umożliwią wejście w długie pozycje, zgodnie z byczym momentum z ostatnich sesji. Luka z zeszłego tygodnia niezaprzeczalnie zadziała jako wsparcie, jeżeli cena będzie próbowała się osuwać.

GBP/USD

W zeszłym tygodniu GBP/USD ponownie rozrysowywał nowe, lokalne maksima, wybijając z kilkusesyjnej konsolidacji. Traderzy, którzy nie posiadają jeszcze długich pozycji powinni liczyć na korekcyjną deprecjację i sygnał zakupowy z Price Action na wykresach H1/H4/D1. Krótkoterminowe wsparcie znajduje się na 1.2755 – właśnie tam powinny pojawić się okazje zakupowe.

AUD/USD

Po ostatniej akcji cenowej na aussie, para utrzymuje niedźwiedzie tendencje poniżej 0.7611. W ujęciu długoterminowym istotny opór przebiega na wysokości 0.7750 – poziom trzymał rynek w ryzach w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.

Nial Fuller czeka na okazję dołożenia do krótkich pozycji na AUD/USD – jakiekolwiek próby umocnienia powinny być wykorzystywane do otwierania shortów w kierunku 0.7420-0.7450.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

Złoto

W zeszłym tygodniu złoto osuwało się formując inside bar, tuż nad wsparciem 1260.00. Należy jednocześnie pamiętać, że wsparcie jest w tym przypadku strefą pomiędzy 1240-1260 i w tym zakresie warto poszukiwać okazji do wejścia w długie pozycji. Nial Fuller będzie szczególnie liczyć na byczą formację fakey.

S&P500

Notowania indeksu S&P500 rozpoczynały zeszły tydzień od wzrostów, a następnie konsolidowały grożąc potencjalnymi osunięciami. Jeżeli cena w tym tygodniu będzie spadać, wtedy luka wzrostowa powinna być traktowana jako krótkoterminowe wsparcie (strefa zakupowa). Dopóki nie zejdziemy pod 2317.00 szukamy okazji zakupowych.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here