Naga MarketsNial Fuller's Price ActionPrzed nami nowy tydzień i jednocześnie nowy miesiąc. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was tradycyjne zestawienie setupów Niala Fullera, w których opisuje krótkoterminowe możliwości najciekawszych zagrań na głównych parach walutowych. Dzisiaj dokładniej przeanalizujemy EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD oraz NZD/USD.


EUR/USD – słabość nadal się utrzymuje

eurusd181

Patrząć na komentarz Niala Fullera z początku zeszłego tygodnia wyraźnie widzimy, że euro do dolara amerykańskiego w piątek notowało kontynuację spadków. W tym tygodniu również utrzymujemy niedźwiedzie nastawienie i jakiekolwiek bycze siły na obecnym rynku uznajemy jako okazję do sprzedaży.

Należy zauważyć, że pomiędzy 1.2500-1.2600 znajduje się strefa oporu – jeżeli cena ją naruszy wtedy rozważamy krótkie pozycje.

GBP/USD – doczekaliśmy się odwrócenia wzrostów?

gbpusd122

Po fali ruchów wzrostowych w zeszłym tygodniu doczekaliśmy się silniejszego osunięcia GBP/USD w piątek. W tym tygodniu ruch powinien być kontynuowany – cenie cały czas nie udało się pokonać strefy oporu 1.5825-1.5875. Jakiekolwiek ruchy korekcyjne pod tymi poziomami są idealną okazją do otwierania krótkich pozycji.

AUD/USD – Aussie osłabia się po czwartkowym pin barze

audusd190

Dolar australijski do amerykańskiego uformował na czwartkowym wykresie niedźwiedzią świecę pin bar, o której dyskutowaliśmy w zeszłym tygodniu. W przeciągu najbliższych dni powinniśmy spodziewać się osunięć ceny właśnie w związku z tym pin barem. Ceny nie blokuje tak naprawdę nic – na jej drodze staje dopiero kluczowe wsparcie na 0.8050.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

NZD/USD – Kiwi schodzi niżej

nzdusd49

Na NZD/USD w ostatnim czasie mogliśmy obserwować serię spadkowych pin barów. Ostatecznie w piątek przyniosły one efekt w postaci wyraźniejszych spadków. Należy zauważyć, że notowania Kiwi osuwają się od komentarza Niala Fullera z 18 listopada, kiedy to na wykresie uformowała się łączona formacja inside bar + pin bar.

Silniejszych ruchów spadkowych możemy spodziewać się jeżeli cenie uda się pokonać w tym tygodniu strefę 0.7700-0.7660.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here