Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW przeglądzie setupów technicznych na ten tydzień, Nial Fuller przygląda się dolarowi australijskiemu i amerykańskiemu, euro, funtowi, jenowi oraz indeksowi S&P500. W zestawieniu tym każdy znajdzie coś dla siebie, serdecznie zapraszamy więc do lektury.


AUD/USD – szansa na dalsze wzrosty

Aussie osunął się w okolice wsparcia – strefy zakupowej pomiędzy 0.7920-0.7840. O poziomach dyskutowaliśmy już wcześniej, w komentarzu kwietniowym z zeszłego tygodnia. Zdaniem Niala Fullera spojrzenie na parę nie uległo zmianie i nadal widać tutaj potencjał na ruch w górę. Byki przejęły kontrolę nad rynkiem przynajmniej na razie, podążając za silnym wybiciem z ostatnich sesji.

audusd218

S&P500 – indeks odbija się od wsparcia

Indeks S&P500 odbił agresywnie od poziomu wsparcia 2080.00 podczas sesji piątkowej. Dopóki cena nie zejdzie poniżej tego poziomu rozpatrujemy jedynie kupno. Bardziej agresywni traderzy w tym miejscu mogą otwierać longi w ciemno, natomiast skupiający się na grze konserwatywnej czekają na uformowanie się świec sygnalnych Price Action.

sp50019

GBP/USD – w oczekiwaniu na sygnał zakupowy

Kabel wrócił do zakresów wsparć pomiędzy 1.5180-1.5270. Jako, że w przypadku Kabla rekomendowane jest kupno osunięć, to takowe cofnięcie może być ku temu naprawdę dobrą okazją. Zdecydowanie silniejsze sygnały powinny pojawić się jednak trochę niżej – w okolicy 1.5070-1.5000.

gbpusd140

USD/JPY – kupno powyżej 118.30

Dolar amerykański do japońskiego jena utrzymuje się nad kluczowym wsparciem 118.3000. W momencie gdy cena znajduje się powyżej tego istotnego poziomu, Nial Fuller radzi poszukiwać okazji zakupowych w przypadku jakiegokolwiek osłabienia.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

usdjpy130

EUR/USD – ogólny trend spadkowy nadal aktywny

W przypadku EUR/USD Nial Fuller zachowuje neutralność – aktywność sprzedających nie jest bowiem widoczna, gdyż czekają oni na jeszcze korzystniejsze okazje podażowe. Na chwilę obecną również liczymy na osiągnięcie wyższych cen (na przykład w okolicach 155.00) i pojawienie się sygnałów sprzedaży Pice Action. Patrząc na bieżącą historię tej pary walutowej agresywna sprzedaż po silniejszych korektach  jest niemal pewnikiem.

eurusd221Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here