TMS


Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 9th to 13th, 2018


EURUSD

Podsumowanie – na EURUSD utrzymuje się silna tendencja spadkowa, podczas gdy rynek jest ograniczony oporem technicznym w obszarze 1,1838-50. W zeszłym tygodniu cena nieznacznie wzrosła, ale oczekuje się, że sprzedawcy osłabną zbliżając się do oporu

Prognoza handlowa – Podczas gdy cena znajduje się poniżej strefy oporu 1.1838-50, w przewadze znajdują się krótkie pozycje, których warto szukać na wykresie dziennym lub na interwale czterogodzinnym.

AUDUSD

Podsumowanie – utrzymuje się silna tendencja spadkowa i niedźwiedzia, podczas gdy rynek jest ograniczony poniżej poziomów oporu wynoszących 0,7655. W tym tygodniu może pojawić się chwilowe odbicie, ale Fuller spodziewa się, że sprzedawcy wprowadzą się w górę w okolicach 0,7445 – 0,7655.

Prognoza handlowa – W momencie gdy cena znajduje się poniżej oporu 0,7655 Fuller zaleca poszukiwania okazji sprzedażowych lub czekania na sygnały z Price Action na wykresach H4 i H1.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

USDJPY

Podsumowanie – silny trend wzrostowy utrzymuje się, podczas gdy rynek jest ograniczony powyżej przedziału wsparcia 108,35-108,65. Byliśmy świadkami krótkotrwałego wycofywania, ale należy założyć, że byki będą bronić pobliskich poziomów wsparcia.

Prognoza handlowa – Podobnie jak w przypadku wcześniejszych par walutowych, na walorze brakuje setupu. Wszystkie ruchy nad strefą wsparcia powinny być wykorzystywane jednak do zakupów.

GOLD

Podsumowanie – silna tendencja spadkowa utrzymuje się, podczas gdy rynek jest ograniczony w ramach poziomów oporu technicznego wynoszących 1282 i 1305.

Prognoza handlowa – Podczas gdy cena porusza się pomiędzy poziomami 1282-1305, warto sprzedawać umocnienia w kierunku 1282, lub poczekać na sygnał z Price Action na interwałach H4 i D1.

Ropa WTI

Podsumowanie – Dynamiczny trend wzrostowy jest nadal kontynuowany, a cena korzysta ze wsparć na poziomie 69,36 i 66,63.

Prognoza handlowa – Nial Fuller liczy na odbicie od obecnej strefy wsparcia lub zejście do niższych poziomów znajdujących się między innymi na 69,36, co pozwoli otwierać longi po korzystniejszych cenach.

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 9th to 13th, 2018Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here