Naga MarketsNial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – August 6th to 10th, 2018


GBPUSD

Podsumowanie techniczne: Długoterminowy trend spadkowy nadal się utrzymuje z najważniejszymi oporami na wysokości 1,3205 i 1,3440. Cena może wybić w krótkim terminie, jednak najprawdopodobniej cena poczuje presję najbliższych stref niedźwiedziej aktywności:

Potencjalny pomysł tradingowy: W tym tygodniu warto rozważać sprzedaż jakichkolwiek umocnień ceny poniżej 1,3205 lub poczekać na sygnał z Price Action na wykresie H4 lub D1.

USDJPY

Podsumowanie techniczne: Trend wzrosty utrzymuje się w długim terminie, co potwierdzają wsparcia w strefie 110,80-111,30. W przeciągu ostatniego tygodnia uformowało się sporo sygnałów zakupowych (dolne knoty świec). Cena odbijała po utworzeniu pin baru omawianego w zeszłym tygodniu i obecnie konsoliduje. Dopóki notowania nie wybiją 110,80 należy utrzymać popytowe nastawienie i kupować niedźwiedzie ataki celując w 113,18.

Potencjalny pomysł tradingowy: Oczekiwanie na sygnał zakupowy Price Action nad 110,80-111,30.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Złoto

Podsumowanie techniczne: Cenę blokują poziomy 1237,00 oraz 1266,00. Momentum popytowe co prawda może doprowadzić do ich wybicia w krótkim terminie, jednak niedźwiedzie powinny kontrolować sytuację i utrzymywać notowani w ryzach.

W zeszłym tygodniu Nial Fuller wspominał, żeby unikać sygnałów pin bar wskazujących na kontr-trend, skupiając się raczej na poszukiwaniu okazji do sprzedaży w kierunku 1200,00-1180,00.

Potencjalny pomysł tradingowy: Warto rozważyć sprzedaż umocnień złota poniżej poziomu 1237,00 albo poczekać na sygnały z Price Action na wyższych interwałach.

S&P500

Podsumowanie techniczne: Długoterminowy trend wzrostowy nadal w grze, istotne wsparcia na 2790 oraz 2704.

Potężna świeca zakupowa pin bar formowała się na wykresie dziennym, tuż nad 2790. Traderzy, którzy dokonali wtedy zakupu „siedzą” obecnie na naprawdę ciekawej transakcji, cały czas istnieje jednak szansa dołączenia do ruchu.

Potencjalny pomysł tradingowy: Wykorzystanie spadków notowań do zakupu (optymalnie kolejnego sygnału podażowego na wysokości 2790) na interwałach H4 i D1.

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – August 6th to 10th, 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here