Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW związku z tym, że wczoraj świętowaliśmy jeszcze Wielkanoc, tygodniowy przegląd rynku Niala Fullera publikujemy dzisiaj. Kolejny tydzień z rzędu australijski trader prezentuje nam swój nowy, ulubiony zestaw walorów – EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD oraz notowania indeksu S&P500.


EUR/USD – wciąż poniżej kluczowego oporu

Pod koniec zeszłego tygodnia para przesunęła się delikatnie w górę, jednak w szerszej perspektywie nadal znajdujemy się pod kluczowym oporem 1.1100. W tym tygodniu jeżeli wzrosty będą kontynuowane szukamy okazji sprzedażowych w strefie 1.1050-1.1100 i dołączamy do tendencji spadkowej.

eurusd212

1.1100 będzie podgrywać teraz bardzo ważną rolę. Jeżeli dojdzie do pokonania oporu i zamknięcia powyżej na wykresie dziennym, to może to rozpocząć szerszą korektę. Zanim to jednak nastąpi utrzymujemy niedźwiedzi nastawienie do pary.

GBP/USD – ruch w stronę potencjalnej strefy sprzedaży

gbpusd137

W piątek GBP/USD przełamało się wyżej. Nial posiada nadal niedźwiedzie nastawienie do pary jednak nie wyklucza korekty pod kluczowy opór 1.5185 gdzie warto szukać sygnałów wejścia w shorty. Inwestorzy mogą rozważyć wejście w ciemno w  okolicach 1.5138.

USD/JPY – w dół jednak powyżej poziomów wsparć

usdjpy125

Na zakończenie tygodnia cena USD/JPY zaliczyła osunięcie, jednak nadal utrzymuje się powyżej dołka pin baru z 26 marca, który pokrywa się z kluczowym wsparciem 118.3000. Im bliżej poziomu wsparcia tym większa szansa na odbicie – szukamy w tych okolicach sygnałów PA do zakupu.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

S&P500 – spadek do strefy wsparcia

sp50014

Indeks giełdowy S&P500 przesunął się w dół w trakcie piątkowej sesji. Cena usiadła na kluczowym wsparciu 2040.00 (górne ograniczenie strefy 2040.00-2030.00). Gdyby doszło do zejścia niżej w stronę dołków pin barów rozrysowanych w przeciągu ostatnich dwóch tygodni, możemy być świadkami osunięcia do kolejnego okrągłego poziomu 2020.00. Szeroki trend jest nadal wzrostowy w związku z tym szukamy okazji do zakupu na spadkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here