Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EUR/USD, AUD/USD, australijski indeks SPI 200 oraz rynek ropy.


AUD/USD – czekamy na okazję do zakupu

AUD/USD pozostaje w silnym trendzie wzrostowym dlatego też chcielibyśmy zobaczyć osłabienia (cofnięcia), które dałyby okazję do przyłączenia się do wspomnianego trendu. Traderzy mogą rozglądać się za okazjami zakupowymi po cofnięciach, dopóki cena znajduje się ponad poziomem 0.7490 z potencjalnym celem na 0.7850

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

audusd

EUR/USD – byki utrzymują kontrolę, ale zbliżamy się do kluczowego oporu

Wykres dzienny EUR/USD pozostaje byczy, jednakże jesteśmy już bardzo blisko kluczowego oporu przy 1.1470. W krótkim terminie możemy rozglądać się za kupowaniem po cofnięciach w okolice 1.1220, a także do 21-dniowej EMA. Zależnie od tego jak akcja cenowa potoczy się na wsparciu przy 1.1220 lub oporze przy 1.1470, będziemy rewidować naszą analizę w newsletterze dla członków oraz w aktualizacjach, w środku tygodnia.

eurusd

SPI 200 – kluczowe poziomy do obserwacji w tym tygodniu

W tym tygodniu na australijskim indeksie giełdowym szukamy okazji sprzedażowych w okolicach oporu przy 5080-90. Jeśli jednak chodzi o byki, to dla nich strefą zakupową na początku tygodnia będą okolice 4885, jednak należy tu ściśle stosować zarządzanie ryzykiem.

spi200

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

invest

Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Ropa – wyprzedaż po pin barze

Ostatnio o ropie pisaliśmy 31 marca, gdzie omawiane były potencjalne spadki do wsparcia przy 36.00 – 34.75 jakie pojawiły się po sprzedażowym sygnale pin bar. Spadek cen faktycznie nastąpił, a cena zbliża się do obszaru wsparcia. Pozostajemy nastawieni niedźwiedzio i celujemy w poziom 36.00 lub niżej. Opór na ten tydzień pozostaje w obszarze 38.80 – 39.90 (szczyt pin bara) i będziemy nadal szukać możliwości do sprzedaży jeśli dojdzie do rajdu pod ten obszar. Jako, że rynek porusza się w dół, analiza może ulec zmianie na przestrzeni tygodnia.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here