Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW dzisiejszym tygodniowym spojrzeniu na rynki Nial Fuller przygotował dla nas wyjątkową mieszankę. W jej skład wchodzą walory z rynku walutowego, towarowego oraz amerykańskiej giełdy. Serdecznie zapraszamy do lektury.


EUR/USD – sygnał fakey nadal aktywny

W trakcie piątkowej sesji na EUR/USD zbyt wiele się nie zmieniło – para konsolidowała po czwartkowym sygnale fakey. Jeżeli cena utrzyma się poniżej kluczowego oporu 1.1100, wtedy potencjał dalszych osunięć powinien wzrosnąć – biorąc pod uwagę PA oraz ogólny trend.

eurusd209

USD/JPY – para utrzymuje się powyżej kluczowego wsparcia

W piątek obserwowaliśmy zniesienie ceny na USD/JPY o 50% pin baru, który wygenerował w zeszły czwartek sygnał zakupowy. Zapewniło to świetną okazję do wejścia w pozycję. Obecnie obserwujemy potencjał dla dalszych wzrostów – powinien utrzymywać się tak długo, jak notowania znajdują się powyżej 118.30.

usdjpy123

Złoto – oddalamy się od kluczowego oporu

W zeszłotygodniowej nocie handlowej Nial Fuller pisał o możliwości sprzedawania złota na ślepo, jeżeli jego cena dojdzie w okolice strefy 1220.00. W czwartek notowania osiągnęły maksymalny punkt w okolicach 1219.80 i od tego czasu obserwowaliśmy osunięcia. W tym tygodniu spodziewać możemy się dalszych spadków.

gold81

S&P500 – wsparcie 2040.00 nadal w grze

W piątek notowania S&P500 zawróciły tuż nad 50% zniesienia byczego pin baru, o którym Nial Fuller wspominał w zeszłym tygodniu. W przeciągu kolejnych dni sesyjnych spodziewamy się odbicia ceny po wygenerowanym sygnale – zanim jednak do tego dojdzie cały czas istnieje szansa dołączania do pozycji.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

sp50011Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here