Naga MarketsNial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 30th to 3rd August, 2018


GBPUSD

Długoterminowy trend spadkowy pozostaje nienaruszony z najbliższym poziomem oporu na 1.3318 – 1.3440. Cena może odbić się w krótkim terminie, jednak prawdopodobne jest, że nadal będzie odczuwalna presja ze strony sprzedających blisko oporu.

Koncepcja na transakcję: Krótka sprzedaż po umocnieniach pod oporem na 1.3318 – 1.3440 lub oczekiwania na sprzedażowy sygnał price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

USDJPY

Trend długoterminowy pozostaje w świetnej formie, a pobliskie wsparcie wypada na poziomie 110.80 – 111.00. W ciągu ostatnich kilku dni widzieliśmy wiele sygnałów zakupowych w postaci świec z długimi cieniami, które tworzą się we wspomnianym obszarze wsparcia. Jeśli wsparcie zostanie utrzymane, możemy spodziewać się istotnego ruchu z powrotem do 111.18.

Koncepcja na transakcję: Poczekaj na zakupowy sygnał price action ponad wsparciem przy 110.80-111.00.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Złoto

Na złocie panuje trend spadkowy, gdzie opór wypada na poziomie 1237 oraz 1266. Cena może podskoczyć w krótkim okresie, jednak prawdopodobne jest, że ceny będą nadal odczuwać presję ze strony sprzedających na pobliskim oporze. Jak wspominaliśmy w zeszłym tygodniu, unikamy sygnałów pin bar, które kształtują się w przeciwieństwie do panującego trendu.

Koncepcja na transakcję: Krótka sprzedaż poniżej 1237 do 1266 lub oczekiwanie na sygnał price action z wykresu 4-godzinnego / dziennego.

Ropa

Trend wzrostowy pozostaje tu nienaruszony, a długoterminowe wsparcie rozciąga się między 66.25 – 64,10. Prawdopodobne jest, że ceny będą nadal odczuwać presję kupujących wywieraną na pobliskim wsparciu.

Koncepcja na transakcję: Poczekaj na sygnał price action ponad wsparciem przy 64.10.

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 30th to 3rd August, 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here