Naga MarketsZaczynamy kolejny tydzień, który może przynieść wiele naprawdę ciekawych ruchów. Inwestorzy szukają przede wszystkim odpowiedzi na to jak daleko osuwać będzie się EUR/USD oraz jak głębokie okażą się spadki na Kablu po osiągnięciu historycznych szczytów? Serdecznie zapraszamy na analizę rynku na najbliższe dni razem z guru tradingu według Price Action – Nial’em Fuller’em.

EUR/USD – straty nadal się pogłębiają

Euro do dolara amerykańskiego w zeszłym tygodniu straciło sporo gruntu pod nogami. Na wykresie tygodniowym zauważamy, zbliżające się coraz wyraźniej kluczowe poziomy wsparcia. W ujęciu krótkoterminowym powinniśmy poszukiwać sygnałów sprzedaży z PA trzymając się obecnego, byczego momentum. Jednakże kiedy cena zejdzie do kluczowych poziomów wsparcia na wykresie tygodniowym, wtedy powinniśmy na wykresach H4 i D1 szukać wyraźnych sygnałów zakupowych.

GBP/USD – Kabel w okolicach kluczowego wsparcia

W piątek funt szterling do dolara amerykańskiego kontynuował swoje spadki. Nie zmienia to faktu, że spora część inwestorów nadal traktuje to jako ruch korekcyjny w szerszym trendzie wzrostowym. Jeżeli cena dojdzie do strefy wsparcia pomiędzy 1.6920-1.6820 powinniśmy poszukiwać sygnału zakupowego z Price Action, aby otworzyć longa na odbiciu. Warto zwrócić uwagę również na kolejne, istotne wsparcie znajdujące się na 1.6690.

AUD/USD – Aussie utknął w konsolidacji


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

W zeszły czwartek i piątek AUD/USD borykał się z pewnymi problemami i widzimy, że nadal znajduje się w zakresie handlowym pomiędzy 0.9450 (opór) oraz 0.9330 (wsparcie). W pierwszych dniach rozpoczynającego się tygodnia konsolidacja powinna się utrzymać. W przypadku gdy uda się dojść do wsparcia na 0.9330 powinniśmy poszukiwać sygnału kupna z PA.

NZD/USD – kolejna para blisko kluczowego wsparcia

Tydzień temu obserwowaliśmy bardzo silną wyprzedaż Kiwi – para obecnie zbliża się do kluczowego wsparcia na 0.8515. Niżej rysuje się kolejny ważny poziom wsparcia w okolicach 0.8400. To właśnie od niego rynek może odbić się do góry w kolejnych dniach. Tak więc strefa wsparcia rozrysowana pomiędzy 0.85/84 jest idealnym miejscem do poszukiwania sygnałów zakupowych na wykresie dziennym.

XAU/USD – Czy złoto wyraźnie odbije?

Złoto w zeszłym tygodniu (na wykresie dziennym) zatrzymało się najpierw na wsparciu w okolicach 1285.00 USD, a następnie na 50% poziomu odwrócenia. Jeżeli rynek utrzyma cenę powyżej wtedy w najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się ruchów wzrostowych. Oczywiście gdy notowania osuną się pod 1285, wtedy otwarte zostaną drzwi do dalszych spadków.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here