Naga MarketsZaczynamy kolejny tydzień, który może przynieść wiele naprawdę ciekawych ruchów. Inwestorzy szukają przede wszystkim odpowiedzi na to jak daleko osuwać będzie się EUR/USD oraz jak głębokie okażą się spadki na Kablu po osiągnięciu historycznych szczytów? Serdecznie zapraszamy na analizę rynku na najbliższe dni razem z guru tradingu według Price Action – Nial’em Fuller’em.

EUR/USD – straty nadal się pogłębiająEuro do dolara amerykańskiego w zeszłym tygodniu straciło sporo gruntu pod nogami. Na wykresie tygodniowym zauważamy, zbliżające się coraz wyraźniej kluczowe poziomy wsparcia. W ujęciu krótkoterminowym powinniśmy poszukiwać sygnałów sprzedaży z PA trzymając się obecnego, byczego momentum. Jednakże kiedy cena zejdzie do kluczowych poziomów wsparcia na wykresie tygodniowym, wtedy powinniśmy na wykresach H4 i D1 szukać wyraźnych sygnałów zakupowych.

GBP/USD – Kabel w okolicach kluczowego wsparcia

W piątek funt szterling do dolara amerykańskiego kontynuował swoje spadki. Nie zmienia to faktu, że spora część inwestorów nadal traktuje to jako ruch korekcyjny w szerszym trendzie wzrostowym. Jeżeli cena dojdzie do strefy wsparcia pomiędzy 1.6920-1.6820 powinniśmy poszukiwać sygnału zakupowego z Price Action, aby otworzyć longa na odbiciu. Warto zwrócić uwagę również na kolejne, istotne wsparcie znajdujące się na 1.6690.

AUD/USD – Aussie utknął w konsolidacji


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

invest

W zeszły czwartek i piątek AUD/USD borykał się z pewnymi problemami i widzimy, że nadal znajduje się w zakresie handlowym pomiędzy 0.9450 (opór) oraz 0.9330 (wsparcie). W pierwszych dniach rozpoczynającego się tygodnia konsolidacja powinna się utrzymać. W przypadku gdy uda się dojść do wsparcia na 0.9330 powinniśmy poszukiwać sygnału kupna z PA.

NZD/USD – kolejna para blisko kluczowego wsparcia

Tydzień temu obserwowaliśmy bardzo silną wyprzedaż Kiwi – para obecnie zbliża się do kluczowego wsparcia na 0.8515. Niżej rysuje się kolejny ważny poziom wsparcia w okolicach 0.8400. To właśnie od niego rynek może odbić się do góry w kolejnych dniach. Tak więc strefa wsparcia rozrysowana pomiędzy 0.85/84 jest idealnym miejscem do poszukiwania sygnałów zakupowych na wykresie dziennym.

XAU/USD – Czy złoto wyraźnie odbije?

Złoto w zeszłym tygodniu (na wykresie dziennym) zatrzymało się najpierw na wsparciu w okolicach 1285.00 USD, a następnie na 50% poziomu odwrócenia. Jeżeli rynek utrzyma cenę powyżej wtedy w najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się ruchów wzrostowych. Oczywiście gdy notowania osuną się pod 1285, wtedy otwarte zostaną drzwi do dalszych spadków.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here