Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW dzisiejszym tygodniowym przeglądzie rynkowym przy wykorzystaniu Price Action, Nial Fuller przygląda się euro, dolarowi amerykańskiemu, złotu oraz indeksowi S&P500. W tak ciekawej mieszance każdy znajdzie coś interesującego – serdecznie zapraszamy do lektury.


EUR/USD – potencjalne okazje sprzedażowe na 1.11-1.10

Euro do dolara utrzymuje się poniżej kluczowej strefy oporu 1.10/11. W tym tygodniu szukamy okazji sprzedażowych – oczywiście jeżeli cena podejdzie w okolice tych poziomów. Pozwoli nam to w obszarach korzystniejszych cen dołączyć się do wyraźnego trendu spadkowego.

eurusd205

Oczywiście najbezpieczniejszym wejściem będzie takie po sygnale sprzedażowym z Price Action – Nial Fuller rozważa jednak możliwość również wejścia na ślepo – wspomniane opory powinny automatycznie zepchać cenę w dół.

Złoto – sprzedajemy ruchy korekcyjne

gold80

Pod koniec zeszłego tygodnia na rynku spot złota obserwowaliśmy wyraźne ruchy korekcyjne – trend jest jednak nadal spadkowy. W związku z tym szukamy okazji do sprzedaży w strefie 1200-1220. Jeżeli pojawi się w niej jakikolwiek niedźwiedzi sygnał PA, wtedy warto rozważyć grę na spadki.

S&P500 – amerykański indeks nadal byczo

sp5008

W zeszłym tygodniu notowania indeksu ruszyły w górę z kluczowej strefy wsparcia i trend wzrostowy cały czas jest głównym scenariuszem. W związku z tym szukamy okazji do kupowania osunięć na wykresie D1 oraz H4. Kluczowe wsparcie znajduje się pomiędzy 2060-2040. Dopóki utrzymujemy się powyżej strefy rozważamy jedynie strategie zakupowe.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG – poziom 56 000 pkt jest w zasięgu.
Następny artykułAUD/USD – kluczowy poziom oporu
Analityk Business Intelligence portalu Finance Magnates - największego w branży serwisu B2B poświęconego FX oraz kryptowalutom. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, z Forexem związany od 2012r. Autor artykułów dla czasopism branżowych oraz ogólnopolskich portali informacyjnych oraz raportów prezentujących kondycję światowego i lokalnego rynku instrumentów pochodnych w ramach kwartalnika Quarterly Industry Report wydawanego nieprzerwane od 2012 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here