Naga MarketsNial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 23rd to 27th, 2018


NZDUSD

Długoterminowy trend spadkowy pozostaje nienaruszony z oporem w pobliżu 0.6855. W ubiegłym tygodniu uformował się niedźwiedzi pin bar, zgodny z kierunkiem tego trendu.

Koncepcja handlowa: Krótka sprzedaż po umocnieniach podczas gdy notowania pozostają pod oporem przy 0.6855.

EURUSD

Długoterminowy trend spadkowy pozostaje nienaruszony z oporem w pobliżu 1.1820-50. W minionym tygodniu uformowały się dwa bycze pin bary, przeciwne do kierunku trendu. Cena może w krótkim terminie odbić, jednakże prawdopodobne jest, że notowania nadal będą doświadczać presji sprzedażowej w okolicach oporu

Koncepcja handlowa: Krótka sprzedaż po jakichkolwiek umocnieniach poniżej 1.1820-50 lub oczekiwanie na sygnał price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

USDJPY

Na parze walutowej USDJPY panuje trend wzrostowy ze wsparciem w okolicach 110.80 – 111.00. Prawdopodobne jest, że notowania doświadczą presji zakupowej na pobliskim wsparciu.

Koncepcja handlowa: Oczekiwanie na sygnał kupna ponad wsparciem między 110.80 – 111.00.

Ropa

Na rynku ropy panuje trend wzrostowy ze wsparciem w pobliżu 66.25 – 64.10. Prawdopodobne jest, że notowania doświadczą presji zakupowej z pobliskiego wsparia.

Koncepcja handlowa: Oczekiwanie na sygnał kupna ponad wsparciem przy 64.10.

Złoto

Trend spadkowy pozostaje nienaruszony z pobliskim oporem na 1266 do 1282. W zeszłym tygodniu pojawił się duży pin bar, który uformował się w opozycji do panującego trendu. Cena może odbić w krótkim terminie, ale prawdopodobne jest, że notowania będą doświadczać presji ze strony sprzedających w pobliżu oporu.

ncepcja handlowa: Krótka sprzedaż po jakichkolwiek umocnieniach pod 1266 – 1282 lub oczekiwanie na sygnał price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – July 23rd to 27th, 2018Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here