Naga MarketsNial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – August 20th to 24th, 2018


Złoto

Trend spadkowy pozostaje nienaruszony, a najbliższy obszar oporu znajdziemy w pobliżu 1205 – 1215.

Cena wybiła się w dół z inside bara, którego omawialiśmy w komentarzu z zeszłego tygodnia i osiągnęliśmy oczekiwany target na 1180 (cena zeszła nawet znacznie niżej).

Na interwale dziennym utworzył się kontr-trendowy pin bar, a zatem można oczekiwać odbicia w kierunku oporu blisko obszaru na 1205-1215, a następnie kontynuacji wyprzedaży.

Prognoza: Rozważ krótką sprzedaży blisko 1205-1215 lub po sygnale price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

EURUSD

Długoterminowa tendencja spadkowa wciąż obowiązuje z pobliskim oporem przy 1.1500, 1.1615 i 1.1750.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Na interwale dziennym formują się niewielkie świece z byczymi cieniami (wbrew trendowi), oczekiwać można krótkoterminowego odbicia przed kontynuacją wyprzedaży.

Prognoza: Nadal rozważać można krótką sprzedaż po umocnieniach dopóki notowania znajdują się pod 1.1750 lub poczekaj na sygnał sprzedażowy price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

NZDUSD

Na parze walutowej NZDUSD trwa tendencja spadkowa z najbliższym oporem przy 0.6690 oraz 0.6700.

Prognoza: Rozważ krótką sprzedaż, podczas gdy ceny pozostają poniżej 0.6690 lub poczekaj na sygnał sprzedaży price action na wykresie 4-godzinnym lub dziennym.

SPI 200

Długoterminowa tendencja wzrostowa pozostaje nienaruszona ze wsparciem w pobliżu 6130 do 6050.

Trend kontynuuje wzrosty ponad stare maksima na poziomie przy 6265. Jeśli utrzyma się wsparcie na 6170, spadki wykorzystać można na dołączanie do tego trendu.

Prognoza: Rozważ kupno po osłabieniach powyżej obszaru wsparcie przy 6130/70 lub czekaj na sygnał price action z wykresu 4-godzinnego lub dziennego.

Ropa

Trend wzrostowy wciąż obowiązuje na ropie naftowej, a najbliższe wsparcie rozciąga się od 66.25 do 64.10. Prawdopodobne jest, że ceny będą nadal odczuwać presję wywieraną na pobliskim wsparciu.

Cena wybiła się pod 66.25 i spoczywa bezpośrednio ponad głównym wsparciem przy 64.10. Jeśli dojdzie do przełamania tego wsparcia, kurs może znacznie się obniżyć, jednak jeśli dojdzie do silnego odbicia, trend może zostać wznowiony.

Prognoza: Obecnie oczekiwanie na uboczu do czasu rozwinięcia się akcji cenowej..

Tutaj możesz znaleźć poprzednie ‘Komentarze dotyczące setupów napisane przez Niala Fullera

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Setups Ideas & Chart Analysis by Nial Fuller – August 20th to 24th, 2018


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here