Naga MarketsEUR/USD – niedźwiedzi trend przyspiesza

eurusdF

Euro do dolara amerykańskiego zdecydowanie osłabło w zeszłym tygodniu w związku z czym utrzymujemy niedźwiedzie nastawienie rynkowe. Inwestorzy powinni szukać okazji sprzedażowych podczas wszelkich ruchów korekcyjnych w stronę poziomów oporów. Sygnały podażowe z wykresów H1 oraz H4 będą doskonałą okazją do wchodzenia w rynek – szczególnie na wysokości dynamicznej warstwy oporów, którą tworzą 8EMA i 21EMA.

AUD/USD – niedźwiedzie kontrolują sytuację

audusd226

Aussie w zeszłym tygodniu spadło niżej bez silniejszych reakcji korekcyjnych pokazując wyraźną kontrolę rynku przez niedźwiedzie. W trakcie kilku kolejnych sesji szukamy okazji sprzedażowych – para jak na razie wręcz idealnie podąża za wszystkimi sygnałami deprecjacyjnymi z Price Action.

GBP/USD – siła Kabla nadal widoczna

gbpusd155

Funt szterling do amerykańskiego dolara cały czas wykazuje chęć dalszych wzrostów. W związku z tym Nial Fuller zaleca kupno pary w okolicach średnich ruchomych lub horyzontalnych poziomów wsparć – przy dodatkowym, potwierdzeniu w postaci sygnały kupna z Price Action.

USD/JPY – trend wzrostowy nadal kontynuowany

usdjpy143

Dolar amerykański do japońskiego jena agresywnie odrabiała straty po osiągnięciu dołków w okolicach 120.40. Nastawienie jest ponownie bycze – osunięcia powinny być wykorzystywane do kupna na korzystniejszych poziomach cenowych.


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

S&P500 – indeks znowu ma ochotę na wzrosty

sp50027

Indeks S&P500 podobnie jak USD/JPY silnie odbił od świeżych dołków i znalazł się nad istotnymi poziomami wsparć. Nial Fuller utrzymuje bycze nastawienie i zaleca poszukiwanie sygnałów zakupowych.

Złoto – cenny kruszec wyraźnie w dół

gold92

XAU/USD ponownie notowało osunięcia w piątek i jak widzimy, ż w przeciągu ostatnich kilku tygodni złoto zdecydowanie traciło. Jakiekolwiek korekty wzrostowe okażą się doskonałą okazją do zakupu – sygnałów szukamy na H1 i H4, potwierdzeń natomiast na wykresie D1.

Ropa WTI – kontynuacja spadków

oil38

W przypadku ropy WTI istotną rolę nadal odgrywa krótkoterminowy opór na wysokości 53.51. Jeżeli cena ponownie pod niego podejdzie, wtedy tam – na niższych interwałach – będziemy szukali reakcji podażowy ustawiając się „na krótko” w stosunku do rynku i dołączając do spadkowych tendencji.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here