Naga MarketsNial Fuller's Price ActionTym razem pod kątem techniki Price Action, Nial Fuller przygląda się następującym walorom: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, indeks S&P 500 oraz GBP/JPY.


EUR/USD – się umacnia, istnieje potencjał do wzrostów

Po ostatnim byczym momentum pozostajemy nastawieni optymistycznie na tej parze. Kluczowa strefa wsparcia znajduje się na poziomie 1.1000 i tam oczekujemy sygnałów zakuopowych z wykresu dziennego lub 4-godzinnego. Jeśli dojdzie do wybicia poziomu 1.1200 być może cena skieruje się do następnego oporu przy 1.4000. Tam też może się pojawić sygnał sprzedaży, który również można rozważać do rozegrania.
Będziemy aktualizować nasz pogląd na tę parę w miarę zmieniających się warunków, dlatego warto sprawdzać nasze analizy.

eurusd241

GBP/USD – pozostajemy nastawieni na długie pozycje

Cały czas liczymy na wzrosty i zajmowanie pozycji długich. Kluczowe wsparcie znajduje się w obszarze 1.5535 – 1.5465 i tam może uformować się sygnał zakupowy z wykresu dziennego. Nie oczekujemy ogromnego ruchu wzrostowego, ale wybicie poziomu 1.5660 będzie dobrym momentem na zajęcie długiej pozycji.

gbpusd161

S&P 500 – pin bar cały czas aktualny

Nasz pogląd na amerykański indeks się nie zmienił i cały czas chcemy zajmować długą pozycję po zakupowym sygnale jakim był pin bar z 12 sierpnia. Niestety nie doczekaliśmy się jeszcze cofnięcia do połowy pin bara, który widoczny jest na wykresie, a tam byłoby najlepiej zajmować długie pozycje. Celem byłby wtedy opór na poziomie 2105.00.

sp50033

USD/JPY – trend wzrostowy ma się dobrze, szukamy okazji do zakupów

Czekamy na solidny sygnał do zajęcia pozycji długiej. Zauważ, że cena oscyluje w pobliżu strefy wartości i może pokazać jakiś sygnał w tym tygodniu. Na wykresie widzimy inside bary z zeszłego tygodnia, może dojść do fałszywego wybicia z z tej formacji, a w tym celu warto obserwować wykres dzienny lub 4-godzinny.

usdjpy148


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

GBP/JPY – potencjalne wybicie z inside bara

Na parze GBP/JPY pozostajemy nastawieni byczo. Zauważ na wykresie inside bary, które można będzie rozegrać na dwa sposoby. Pierwszy to wybicie z tej formacji albo oczekiwanie na fałszywe wybicie na wykresie dziennym lub 4-godzinnym. Zwróć również uwagę na pin bara z wykresy H4, który cały czas jest w grze. Jeśli cena skieruje się w górę, możemy być świadkami testu ostatnich szczytów niedaleko 195.87, a nawet wyższych poziomów.

gbpjpy39

Złoto – powyżej wsparcia, ale ryzyko spadków nadal istnieje

Jeśli chodzi o złoto to oczekujemy, że cena uda się do oporu, który jest strefą między 1140.00 – 1150.00 i najlepiej gdyby tam pojawił się sygnał sprzedaży na wykresie H4 lub dziennym, zgodnie z niedźwiedzim trendem. Dla aktywnych traderów osłabienie do poziomu 1105.00 może być okazją do zakupu, natomiast poniżej tego poziomu istniej ryzyko dalszych spadków.

gold98

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here