Naga MarketsNial Fuller's Price ActionAnaliza tygodniowa Price Action tworzona przez Niala Fullera zachęca do obserwacji czterech walorów. Oprócz głównych par walutowych takich jak EUR/USD, USD/JPY oraz AUD/USD, skupił się także na indeksie HSI, który trwa w spadkowym trendzie. Zapraszam do lektury.


EUR/USD – wznosi się, ale jest już blisko kluczowego oporu

EUR/USD wzniósł się nieco wyżej po sygnale zakupowym pin bar, który omawiałem w komentarzu z 10 września. Wciąż oczekuje na sygnał sprzedaży w pobliżu poziomu 1.1435 z wykresu H1, H4 lub dziennego i będę rozważał sprzedaż jeśli taki sygnał się uformuje gdyż rynek technicznie pozostaje w konsolidacji.

eu001

AUD/USD – wzmacnia się, ale trend spadkowy pozostaje nienaruszony

Na aussie widzieliśmy w zeszłym tygodniu nieznaczne wzrosty i cena zamknęła się ponad krótkoterminowym oporem przy 0.7035. Para jest wciąż w trendzie spadkowym, ale możemy spodziewać się cofnięcia do obszaru przy 0.7200 w tym tygodniu jeśli optymizm na rynku się utrzyma. Jakkolwiek w tym momencie nadal jesteśmy bardziej skłonni do szukania sygnałów sprzedaży przy oporze, tak by dołączyć do trendu spadkowego.

au001

USD/JPY – pozostaje prężny

W zeszłym tygodniu USD/JPY prężnie trzymał się nad krótkoterminowym wsparciem przy 118.60. Będę obserwować tę parę w poszukiwaniu sygnałów kupna w tym tygodniu niedaleko wsparcia lub powyżej jeśli cena trochę osłabnie. Poniżej tego poziomu istnieje ryzyko dalszych spadków.

uj001

Hong Kong Index – pozostaje pod kluczowym wsparciem

Indeks HSI pozostaje w trendzie spadkowym i dopóki cena znajduje się pod poziomem 22800 moje nastawienie jest niedźwiedzie. Moja rekomendacja to obserwowanie wykresu H1, H4 lub dziennego i poszukiwanie sygnałów sprzedaży tak by dołączyć do niedźwiedziego momentum jakie występuje na tym indeksie.

hsi001


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here