Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe EURUSD, AUDUSD, rynek ropy naftowej, australijski indeks SPI 200 oraz amerykański S&P500


EUR/USD – kontynuacja byczego trendu

Eurodolar w zeszłym tygodniu delikatnie wzrastał, po skromnej korekcie i dwóch byczych pin barach rozrysowanych w środę i czwartek. Kolejny kluczowy opór rysuje się dopiero na 1.2045, mamy więc sporo miejsca na potencjalne wzrosty.

Traderzy mogą szukać korekt do horyzontalnego wsparcia lub średniej 21 EMA i tam otwierać longi (interwał H1, H4 lub D1). Główna strefa zakupowa to 1.1615-1.1480, dopóki cena utrzymuje się na 1.1300 Nial Fuller nie rozważa zmiany strategii.

Te artykuły również Cię zainteresują
AUD/USD – cofnięcie do wsparcia

Aussie w przeciągu ostatnich dwóch tygodni notował osunięcia, jednak główny trend nadal jest wzrostowy. Okazją do zawarcia pozycji może być formacja fakey tuż nad wsparciem 0.7830.

GBP/USD – kabel w kierunku horyzontalnego poziomu

GBP/USD cofał się do wsparcia 1.2930 gdzie konsolidował w zeszłym tygodniu sugerując, że siła podaży na chwilę przystopowała, dając możliwość na ewentualne swingi wzrostowe. Strefa 1.2930-1.2820 powinna być traktowana jako miejsce do ewentualnych zakupów.

Zapraszamy również na forum Comparic, gdzie znajdziesz tłumaczenia lekcji udzielanych przez Niala Fullera.

GOLD – złoto wystrzeliło w górę

Złoto eksplodowało w górę po kontakcie ze wsparciem na 1250.00. W tym momencie cena może przetestować opór pod 1300.00 za uncję. W miejscu tym pojawić może się korekta spadkowa, jednak Nial Fuller liczy ostatecznie na przebicie i kontynuację wzrostów.

Ropa WTI – konsolidacja jednak z oczekiwaniem na zakupy

W zeszłym tygodniu crude oil WTI delikatnie się osuwała wskazując również na oznaki ruchu bocznego. Nial Fuller pozostaje byczo nastawiony do rynku ropy licząc na długie pozycje w okolicach 47.20-46.20. Kolejny istotny opór rysuje się dopiero na 52.00.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here