Naga MarketsW dzisiejszym tygodniowym spojrzeniu na rynki pod kątek Price Action, Nial Fuller analizuje swój standardowy w ostatnim czasie zestaw walorów, a mianowicie EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, złoto oraz notowania indeksu giełdowego S&P500.


EUR/USD – w górę, w stronę kluczowej strefy oporu

eurusd223

Zeszły tydzień dla dolara EUR/USD skończył się praktycznie tak jak się zaczął – wszystko w związku z czwartkowymi i piątkowymi spadkami. Nial Fuller pozostaje nadal neutralnie nastawiony do pary i czeka na możliwość sprzedaży z wyższych poziomów. Jego zdaniem idealna ku temu wydaje się strefa 1.1450-1.1500 – pogląd ten pokrywa się z trendem spadkowym na szerszym interwale (weekly).

GBP/USD – Kabel w górę po zejściu do wsparcia

gbpusd142

Otwarcie piątkowej sesji przyniosło wzrosty funta do dolara amerykańskiego. Wcześniej na wykresie pojawiła się formacja pin baru + inside baru na wysokości strefy wsparcia 1.5180-1.5070, o której Nial wspominał w zeszłotygodniowej rekomendacji. Ruch mógł okazać się jednak trudny w złapaniu, jednak z perspektywy technicznej otrzymaliśmy silny ruch od wsparcia. Osoby bez aktywnej pozycji utrzymują więc bycze nastawienie do pary licząc na dojście do oporu 1.5550 w przeciągu najbliższych dni – wtedy warto będzie rozpatrzeć grę na spadki – potwierdzoną przez sygnały sprzedażowe na wykresach H4 lub D1.

AUD/USD – cały czas kupujemy Aussie

audusd220

Dolar australijski do amerykańskiego w zeszłym tygodniu zbudował sobie fundamenty do wzrostów, jednak ostatecznie osunął się ze szczytów podczas piątkowego zamknięcia. Cały czas znajdujemy się ponad kluczowym poziomem wsparcia 0.7840 co pozwala na utrzymanie popytowej tendencji.

Złoto – coraz gorzej na złotym kruszcu?

gold88


Chcesz handlować na platformie tradingowej i wykresach preferowanych przez Niala Fullera? - Załóż bezpłatne 60-dniowe konto próbne u brokera FXTRADING.com.

Rynek spot złota konsolidował w zeszłym tygodniu przesuwając się bokiem. Cena utknęła pod kluczowym oporem 1220.00-1208. W związku z tym nastawienie do waloru zdaniem Niala Fullera powinno być typowo podażowe – stosujemy taktykę sprzedaży korekt wzrostowych. Jednocześnie kolejne dni powinny przynieść dalszy rozwój spadkowej tendencji.

S&P500 – pin bar wysyła indeks w górę

sp50020

Przed zamknięciem tygodnia indeks giełdowy S&P500 zaliczył wzrosty wywołane uformowaniem się świecy pin bar w czwartek. Rynek pozostaje nadal niezwykle silny i inwestorzy powinni kupować wszelkie osunięcia korekcyjne (nad wsparciem 2070.00).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here