Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to: AUD/USD oraz NZD/USD.


AUD/USD – pin bar uformowany w strefie podażowej

AUD/USD próbował wykonać rajd zwyżkowy, ale dotarł tylko do kluczowego oporu przy 0.7085, który jest jednocześnie połową niedawnych spadków i tam uformowała się formacja odwrócenia w postaci pin bara. Jeśli cena utrzyma się pod obszarem 0.7085 – 0.7100 w najbliższych dniach, istnieje potencjał do wznowienia długoterminowego trendu spadkowego.

audusd-4

Te artykuły również Cię zainteresują
[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

NZD/USD – wciąż uwięziony pod oporem

NZD/USD nadal jest uwięziony pod oporem, który tworzy kanał wykładniczych średnich kroczących z 8- i 21-dni, a także poziom horyzontalny przy 0.6560. Cena ostatnio tam trochę konsolidowała, natomiast wygląda na to, że chce kontynuować spadki przynajmniej w krótkim terminie. Kluczowe wsparcie dla osunięć widziane jest dopiero niedaleko obszaru 0.6240.

nzdusd-1

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here