Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Tym razem uwaga zwrócona została ku parze walutowej GBPJPY, na której dochodzi do zmiany trendu, a co za tym idzie jest szansa na 1000-pipsowy ruch wzrostowy.


GBPJPY

Parę walutową GBPJPY omawialiśmy w naszym komentarzu z 17-go listopada, gdzie była mowa o świeżym trendzie wzrostowym jaki pojawił się na tej parze, a także poszukiwaniu okazji zakupowych po cofnięciach. Nasze nastawienie nie zmieniło się od tego czasu; wciąż rozglądamy się za możliwością wejścia w longi, zgodnie ze świeżym, byczym momentum.

Wejście w pozycje długie może mieć miejsce po jakichkolwiek osłabieniach lub sygnałach na potwierdzenie z wykresu dziennego, gdyż przewidujemy, że po cofnięciu trend wzrostowy będzie kontynuowany. Obserwować można także 21-dniową EMA, która stanowi wsparcie dynamiczne oraz okolice poziomu 1.3235.

Zauważ również, że byczy pin bar, który uformował się dwa tygodnie wcześniej był istotną przesłanką do rozpoczęcia poszukiwania okazji zakupowych. Cierpliwość zostanie wynagrodzona, gdyż obecny ruch wzrostowy może być początkiem czegoś bardziej istotnego, bowiem jest potencjał na 1000-pipsowy ruch z obszaru przy 133.00 do górnej strefy oporu blisko 143.00.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

gbpjpyj

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here