Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW komentarzu rynkowym na początku tygodnia, Nial Fuller zwracał uwagę na świecę zakupową pin bar, która pojawiła się na dolarze australijskim do amerykańskiego. W dzisiejszej aktualizacji czytamy natomiast, że pod koniec tygodnia sygnał jest nadal aktywny.


AUD/USD – nadal liczymy na wzrosty AUD/USD

audusd204

Byczą pinezkę zakupową na Aussie możemy nadal wykorzystać – nawet pomimo tego, że główny trend jest odwrotny. Cena w trakcie wczorajszej sesji osłabiła się, zapewniając potencjalne wejście wszystkim tym, którzy czekali na longi.

Ci, którzy nadal pozostają bez pozycji, powinni skupić się na strefie 0.7750-0.770. Ponowne zejścia akcji cenowej w ten rejon w przeciągu następnych dwudziestu czterech godzin mogą być wyraźnym sygnałem dla kolejnego odbicia. Bardziej konserwatywni inwestorzy mogą podeprzeć się również wykresem H1 oraz H4 w celu potwierdzenia takiego zagrania.

Istnieje potencjał, że korekta rozszerzy się w okolice 0.8030, a nawet wyżej – oczywiście jeżeli pierwszy poziom uda się pokonać bez większych problemów. Jakiekolwiek silniejsze ruchy popytowe wymagałyby jednak zdecydowanie większej siły kupujących.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here