Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to australijski indeks SPI 200 oraz rynek ropy naftowej.


SPI 200 – silne odbicie od wsparcia, opór tuż tuż

W naszym komentarzu tygodniowym omawialiśmy okazje zakupowe ze wsparcia niedaleko 5075 – 5050. Jak widać na poniższym wykresie cena cofnęła się bardzo blisko tego wsparcia na otwarciu tygodnia, a po tym pojawił się silny wzrost, zgodny z naszymi oczekiwaniami. Kurs jest usytuowany trochę poniżej kluczowego oporu niedaleko 5222 i będziemy obserwować ten poziom na wypadek gdyby pojawiły się okazje sprzedażowe. Pamiętaj, aby na tym rynku odpowiednio zarządzać ryzykiem i zleceniami zabezpieczającymi, gdyż potrafi on być pamiętliwy.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

Te artykuły również Cię zainteresują
spi200-3

Ropa – byki utrzymują kontrolę

Sesja na ropie otworzyła się w tym tygodniu luką spadkową w obszarze wsparcie niedaleko 39.00 – 38.50, a następnie kupujący szybko wypchnęli cenę wyżej podkreślając obowiązujące, bycze momentum na rynku. Możemy obserwować wykres H1, H4 lub dzienny dla sygnałów zakupowych po jakichkolwiek osłabieniach w tym tygodniu, najlepiej gdyby dotarły one do wsparcia niedaleko 39.00 / 38.50. Jeśli cena wzbije się ponad obszar, gdzie znajdowały się niedawne szczyty (42.40), będziemy oczekiwać silnego ruchu zwyżkowego.

oil-2

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here