Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Analizowany instrument to amerykański indeks S&P500, który według Fullera wykazuje ostatnio słabość i oznaki rozpoczęcia trendu spadkowego.


S&P500

W ostatnich miesiącach na amerykański indeks S&P500 wykazywał oczywistą słabość, przełamując się poniżej kluczowego wsparcia blisko poziomu 2150.00, zgodnie z naszymi komentarzami, gdzie omawialiśmy potencjał do spadków na tym rynku. Przez ostatnie dwa tygodnie wykres dzienny jasno wskazywał na rozpoczęcie trendu spadkowego (niższe szczyty i dołki). Cena zamknęła się już także poniżej kluczowego wsparcia przy 2105.00 i logicznie jest zakładać, że wróci do poziomu 2065.00 lub nawet jeszcze niżej. Na uwadze trzeba mieć także zbliżające się wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, rynek wycenia potencjalne zwycięstwo Trumpa, co w krótkim terminie może zepchnąć ceny w dół. Nie oczekujemy wcale “końca świata” tak jak przewidują to media, jednak jeśli Trump wygra prawdopodobnie zobaczymy mini-crash. Traderzy mogą obserwować umocnienia, by wchodzić na krótko, celując w oczywiste poziomy wsparcia. Jak zawsze jednak trzeba podejmować decyzję na własną odpowiedzialność.

Wykres dzienny S&P 500
Wykres dzienny S&P 500

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy S&P 500
Wykres tygodniowy S&P 500

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Troche fantastyki… trump raczej nie bedzie prezydentem , bo wyglada na czlowieka nie z tej druzyny. Wystawili czlowieka sadzac ze nie bedzie problemu z Hilary. Obecny zjazd jest efektem kampani i straszeniem wyborców co by gdyby, .. wiec moj scenariusz na wybory jest taki, obecnie troche spadków( bujanie na 2100), dzisiaj decyzja FOMC – brak podwyzki, rynki rusza w góre ( niesmialo) , moze cofniecie i wybory – the winner is HC, druga polowa listopada wzrosty do 2200 ( DAX 11k) moze wyzej i stamtad rozpocznie sie juz trend spadkowy na najblizszy czas… to jednak ma wiecej z fantazji niz rzeczywistego tredingu,. Wiec strategia ponad wszytsko , SL, i MM…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here