Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to para walutowa AUD/NZD oraz rynek ropy.


AUD/NZD – zbliża się do kluczowego wsparcia

Na parze walutowej AUD/NZD kontynuowane jest cofnięcie do kluczowej strefy wsparcia między 1.0980 – 1.0860 i jak omawialiśmy w niedawnym komentarzu, jesteśmy wciąż byczo nastawieni, a także rozglądamy się za okazjami zakupowymi po osłabieniach. Jeśli kurs jeszcze trochę spadnie i cofnie się do strefy wsparcia między 1.0980 – 1.0860, będziemy to postrzegać jako potencjalną okazję zakupową zgodną z aktualnym trendem wzrostowym.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

audnzd-6

Ropa – dalsze spadki po pin barze

Ropa wciąż pozostaje słaba po dotarciu do krótkoterminowego szczytu i oporu przy 43.20 o czym wspominaliśmy w jednym z naszych komentarzy. Niedźwiedzi sygnał odwrócenia jaki uformował się podczas wczorajszej sesji może doprowadzić do dalszych spadków, być może do strefy wsparcia w pobliżu 36.00 – 34.75. Traderzy mogą szukać okazji do wejścia na korekcie pin bara, tak by polepszyć stosunek zysku do ryzyka, jeśli oczywiście do takowej dojdzie podczas dzisiejszej sesji.

oil-7

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here