Naga MarketsNial Fuller's Price ActionAustralijski trader i ekspert w dziedzinie Price Action – Nial Fuller – opublikował dzisiejszego ranka aktualizację swojego weekendowego przeglądu rynku. Skupia się w niej na sygnałach generowanych przez USD/JPY, indeks S&P500 oraz złoto.


Złoto – oddalamy się od kluczowego oporu

Rynek spot złota nadal oddala się od kluczowego poziomu oporu w okolicach 1220.00, który miał posłużyć jako miejsce do wchodzenia w ciemno. Części traderów z pewnością udało się złapać krótkie pozycje, pozostali jak na razie muszą natomiast obejść się smakiem. Jakiekolwiek korekty wzrostowe (w okolice psychologicznego poziomu 12000), będziemy traktowali jako okazję do otwierania shortów.

gold82

USD/JPY – pin bar zadziałał

Wczorajsza sesja przyniosła wyraźne wzrosty wynikające z zakupowego pin baru, który na wykresie pojawił się w zeszły czwartek oraz ze zniesienia 50% tej formacji w piątek. Cena cały czas ma sporo miejsca do wzrostów – kluczowy opór rysuje się dopiero na 122.00. Cały czas warto więc śledzić rynek i szukać kolejnych sygnałów umożliwiających wejście.

usdjpy124

S&P500 – pin bar przy istotnym wsparciu

Wczoraj Nial Fuller zwracał uwagę na istotny poziom wsparcia 2040.00, przy którym utworzyła się świeca sygnalna pin bar. Osoby, które ustawiły zlecenie oczekujące na 50% zniesienia świecy obecnie ładnie zarabiają. Jeżeli momentum będzie kontynuowane, wtedy długa pozycja powinna się wyraźnie rozwijać. Pierwszych targetów szukamy na 2092.00 lub 2100.00.

sp50012Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here