Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to para walutowa USDJPY oraz rynek spot złota.


USDJPY

Długoterminowy trend spadkowy na USDJPY wciąż obowiązuję i widzimy, że cena utrzymuje się pod głównym oporem znajdującym się niedaleko 106.80. Krótkoterminowo z kolei rynek ten zawiera się także pod 103.30 i nasze nastawienie na spadki w tym tygodniu zostaje zachowane dopóki cena utrzymuje się właśnie pod tym poziomem. Chcemy tu podążać ścieżką najmniejszego oporu (w dół) i nawet biorąc pod uwagę to, że cena przebyła już długą drogę, istnieją szanse, że spadnie jeszcze niżej w nadchodzących dniach i tygodniach.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie bez depozytu otrzymasz na start 50 euro.

usdjpy-2

Złoto

Złoto ruszyło w górę w ciągu ostatnich kilku dni, zgodnie z naszym byczym nastawieniem, które utrzymujemy na tym roku od wielu miesięcy. Możemy zobaczyć okazję zakupową na złocie niżej, niedaleko krótkoterminowej strefy wsparcia między 1320.00 – 1310.00 i właśnie tam możemy rozglądać się za wejściem “na ślepo” lub też po zakupowym sygnale price action z wykresu H1, H4 lub dziennego.

gold1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here