Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to rynek spot złota, a także ropy naftowej.


Ropa – spada po pin barze

Po naszej dyskusji o potencjalnym, krótkoterminowym szczycie na ropie z 21-go marca, cena zaczęła się osuwać w następstwie pin bara jaki uformował się w zeszły piątek. Rynek ten może się jeszcze osuwać, a następne wsparcie widziane jest dopiero niedaleko poziomu 36.00. Traderzy, którzy nie mają jeszcze pozycji krótkich mogą rozglądać się za sygnałami sprzedażowymi po umocnieniach, tak długo jak cena pozostaje pod 43.20.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

Te artykuły również Cię zainteresują
oil-5

Złoto – coraz bliżej wsparcia / strefy zakupowej

Na złocie widzieliśmy wczoraj kontynuacje wyprzedaży, która kieruje się do strefy wsparcia między 1200 – 1180, którą omawialiśmy w ostatnich komentarzach. Ta strefa wsparcia jest tak naprawdę linią na piasku dla kupujących, którzy trzymają pozycję w nadziei na powrót do trendu wzrostowego. Miej oczy otwarte na sygnały zakupowe w pobliżu wspomnianej strefy wsparcia.

gold-1

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

6 KOMENTARZE

  1. Panie student ja słowa nie daje -nie muszę podaje liczby one nie klamia ,gdzie publikacja na waszej stronie wpłaty 100 zl na biedne dzieci przez M.W za analize eu/usd-wtedy takie smieszne było he he ze mnie po ID chciał szukac a teraz biedaczek nie ma czasu sie wywiązac .i wypisuje znowu dziwne rzeczy o ,miedzi i Polskiej giełdzie.

  2. Ten Fuler slepy jest jak wszyscy plącze sie w zeznaniach he he.
    Wti pomieszka na tym poziomie troche dłuzej i ma jeszcze wzrosty.Bedzie pomiedzy 38.6 a 43.7 ze 3 miesiące do czasu az złoto zacznie spadac z nowego max-ok 1310 gdzies na poziom 1100 wti wtedy zacznie zjezdzac na pon 25.a złotko zejdzie z 1100 na 1024 .Tak bedzie i nie ma innej mozliwosci

  3. Ostatnio o ropie pisał, że jest trend wzrostowy i przy korektach można szukać longów, teraz, że shorty, bo siać taką dezinformację co kilka dni to każdy może.

  4. Nie po pinbarze, ale po wieściach o nadwyżce podaży ropy, wg prognoz miało być 2,5 mln brk a było 9,5!! Sama analiza techniczna w przypadku ropy nic nie da!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here