Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Jak się okazuje, rynek akcyjny wie więcej niż ja, czy Ty. Eksperci i mainstreamowe media były w wyraźnym błędzie, co do wyborów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zwyciężył Donald Trump.

Byliśmy wczoraj świadkami sporego osunięcia, kiedy wyniki zaczęły wskazywać na wygraną Trumpa. Następnie jednak na światowych parkietach pojawiło się bycze odwrócenie, wskazując na to, że smart money wierzą, iż Trump jest o wiele bardziej przychylny biznesowi niż ktokolwiek sądził. Okazuje się zatem, że rynek postrzega zwycięstwo Trumpa jako okazję w przeciwieństwie do “końca świata”, który obwieszczano w mediach.


S&P500 – wykres tygodniowy

Przechodząc do wykresu tygodniowego indeksu S&P500 możemy dostrzec ogromne, bycze odwrócenia jakie miało wczoraj miejsce, wskazujące na to, że smart money bardziej optymistycznie wyceniają przyszłość niż przepowiadane to było przez wielu inwestorów oraz media. Logicznym scenariuszem byłoby tu wykorzystywanie osłabień w nadchodzących dniach w celu dokonania zakupów. Oczekujemy tu jeszcze możliwości sporych wzrostów, które powinno dać się zaobserwować do końca obecnego roku. Okazji zakupowych szukać można między poziomami 2106.00 oraz 2035.00. Dopóki cena utrzymuje się ponad wsparciem przy 2035.00, rynek byka można uznać za nienaruszony.

 [pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””] Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku brokera XM, który posiada wykresy z 5-cioma świeczkami w tygodniu, a zamknięcia sesji mają miejsce wraz z zamykaniem się rynku w Nowym Jorku.[/pullquote]

sp500w-1

S&P500 – wykres dzienny

sp500-2

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here