Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to rynek spot złota oraz para walutowa NZDUSD. Nastawienie na obu tych instrumentach zmieniło się na spadkowe i pożądane jest poszukiwanie okazji do zawierania pozycji krótkich.


Złoto

Złoto zmieniło się z byczego na niedźwiedzie po silnym osunięciu i przełamaniu kluczowego obszaru wsparcia przy 1310.00 – 1300.00, o które działało od kilku miesięcy. Linią na piasku jest teraz poziom 1310.00; poniżej tego poziomu istnieje ryzyko dalszych spadków i rozumni traderzy mogą obserwować umocnienia, by wchodzić w pozycje krótkie z celem do następnego obszaru wsparcia. Wsparcie to widzimy blisko poziomu 1253.00, natomiast kolejne znajduje się niżej, przy 1210.00.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

gold-1

NZDUSD

Para walutowa NZDUSD konsolidowała ostatnio i bardzo powoli poruszała się w dół. Konsolidacja ta nastąpiła po fałszywym wybiciu oporu przy 0.7367, które miało miejsce 7-go września. Zauważ, że po tym fałszywym wybiciu cena wróciła do strefy oporu między 0.7367 – 0.7320 i ponownie ją przetestowała. Teraz natomiast doszło do spadków. Rynek ten jest zatem dla nas niedźwiedzi i traderzy mogą szukać umocnień, by wejść w pozycje krótką, celując przy tym we wsparcie blisko obszaru 0.6970.

nzdusd

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here