Naga MarketsNial Fuller's Price ActionZdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Nial Fuller dzieli się z nami swoimi analizami w każdy ostatni dzień tygodnia roboczego, przed rozpoczęciem weekendu. Nie inaczej było i teraz – na piątek trzynastego Nial przygotował aktualizację wykresu AUD/USD gdzie zachęca do kupna oraz USD/JPY, w przypadku którego ostrzega przed korekcyjnym odwróceniem.


AUD/USD – odbijamy, szanse na ruch wzrostowy

Aussie poruszał się w trakcie wczorajszej sesji w dół – w kolejnych godzinach tendencja zaczęła się jednak odwracać i do końca dnia udało się uformować świecę z niezwykle długim byczym knotem, która dotknęła wsparcia w okolicach 0.7650.

Rynek zapewnił obecnie potwierdzenie wcześniejszej świecy sygnalnej pin bar co daje nam możliwość wchodzenia w długie pozycje. Potencjalny zakres wzrostów powinien dojść do kluczowego oporu w strefie 0.8030.

audusd206

USD/JPY – para znowu w dół

usdjpy116

Dolar amerykański do japońskiego jena zdecydowanie opadł w trakcie wczorajszej sesji – ruch może być kontynuowany w krótkim terminie. W związku z tym, potencjalna strefa kupna/wsparcia zostaje przesunięta do 117.50 – właśnie tutaj będziemy szukali silnych sygnałów zakupowych z Price Action.

O ile wcześniejsze wsparcie znajdowało się w okolicach 118.50, to zostało dotknięte w środę i istnieje ryzyko, że zostanie pokonane na początku przyszłego tygodnia.Conotoxia


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here