Naga MarketsNial Fuller's Price ActionMamy obecnie środek tygodnia, a na głównych parach walutowych Nial Fuller rozwija swój pogląd na rynki jaki przedstawił na początku tygodnia. Na głównej parze możemy już niedługo oczekiwać sygnału sprzedażowego z Price Action, tak samo z resztą jak na kablu. Zapoznaj się bliżej z analizą i wykresami umieszczonymi poniżej.


EUR/USD – wciąż zawarty pod kluczowym oporem po fałszywym wybiciu

EUR/USD wzniósł się nieznacznie wyżej podczas wczorajszej sesji, ale nadal pozostajemy niedźwiedzio nastawieni w związku ze sprzedażowym sygnałem na wykresie tygodniowym, który omawialiśmy w naszym spojrzeniu na rynki. Będziemy obserwować czy nie pojawi się sygnał sprzedaży price action na wykresie H1, H4 lub dziennym w okolicach 1.1400, jeśli oczywiście cena kontynuuje cofnięcie w górę.eurusd

GBP/USD – nadal się osłabia

GBP/USD znowu wczoraj spadał i cena zamknęła się pod wsparciem na poziomie 1.5330 pokazując tym samym, że niedźwiedzie wciąż mają wyraźną kontrolę. Kolejne kluczowe wsparcie jest przy 1.5170 i prawdopodobnie przetestujemy ten poziom w nadchodzących dniach. W tym momencie jednak jesteśmy niedźwiedziami i rozważamy sprzedaż jeśli cena dokona cofnięcia, a przy tym uformuje jakiś oczywisty sygnał sprzedaży z price action na wykresie 1-, 4-godzinowym lub też dziennym.

gbpusd

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here