Naga MarketsNial Fuller's Price ActionNial Fuller w swojej analizie Price Action zauważa formację klina na wykresie EUR/USD. Wraca także do sierpniowego pin bara z wykresu miesięcznego kontraktów na ropę, który może spowodować dalsze wzrosty na tym walorze.


EUR/USD – przygotowuje się do wybicia

EUR/USD skierował się znacznie wyżej i to po dwóch następujących po sobie, niedźwiedzich pin barach. Na poniższym wykresie widzimy formację klina / trójkąta, która powstała w ciągu ostatnich kilku tygodni, kiedy to rynek poruszał się bokiem. Cena może wybić się górą, szczególnie biorąc pod uwagę niezdolność ostatnich dwóch pin barów do wybicia dołem, co skłania nas do trochę bardziej byczego nastawienia na tej parze. Para zawiera się jednak nadal pod oporem przy 1.1435 i potrzeba wybicia ponad niego jeśli miałoby dojść do większego ruchu wzrostowego. W tym momencie pozostaniemy neutralni do czasu aż cena pokaże, co tak naprawdę “jest grane”.

ed01

Strategię Niala Fullera można wypróbować na rachunku w HFT Brokers.

Ropa – wystrzeliła w górę

Ropa podczas wczorajszej sesji wystrzeliła znacznie wyżej i tym samym uwolniła się z ciasnej konsolidacji, w której ostatnio oscylowała. Zgodnie z naszą wrześniową analizą, szukamy okazji do zakupów, biorąc pod uwagę byczego pin bara, który uformował się na wykresie miesięcznym (z sierpnia). Sygnał z price action mógłby się pojawić po jakimś osłabieniu, ale tylko jeśli cena utrzyma się ponad kluczowym oporem przy 43.50.

rp01

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here