Naga MarketsNial Fuller's Price ActionW swojej dzisiejszej analizie Nial Fuller w samym już tytule ostrzega nas przed wzmożoną zmiennością na EUR/USD, która będzie towarzyszyła nam od samego rana w związku z zaplanowanym na 14:30 posiedzeniem ECB. W czwartkowym spojrzeniu technicznym na rynek aktualizuje również swoją prognozę odnośnie XAU/USD z początku tygodnia.


EUR/USD – Najpłynniejsza para świata przed posiedzeniem ECB

eurusd194

Te artykuły również Cię zainteresują
Wczoraj notowanie euro do dolara odzyskało trochę gruntu i konsolidowało przed dzisiejszym spotkaniem oficjeli Europejskiego Banku Centralnego. Od początku sesji obserwujemy jednak kolejne spadki.

Nial Fuller nadal poleca sprzedaż na tym rynku w przypadku jakiegokolwiek silniejszego rajdu. Istnieje ryzyko, że dzisiejsze zawirowania związane z ECB doprowadzą cenę nawet do górnych granic strefy 1.1850-1.20. W miejscu tym powinny pojawić się jednak doskonałe okazje sprzedażowe.

XAU/USD – Złoto chce iść coraz wyżej, kupujemy korekty

gold68

Od początku stycznia złoto zwiększyło swoją wartość o ponad 100 dolarów za uncję. XAU/USD cały czas posiada potencjał do dalszych wzrostów – co widzimy w ostatnich dniach – w związku z tym idealnym rozwiązaniem będzie kupno na osunięciach. Trend na wykresie dziennym jest byczy – przy ważnych poziomach wsparcia poszukujemy sygnałów popytowych z Price Action.

Idealnym scenariuszem byłoby cofnięcie się ceny do wsparcia pomiędzy 1255.00-1240.00 i aktywacja kupujących dopiero w tym miejscu.

 


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here