Naga MarketsNial Fuller's Price ActionNial Fuller w swojej analizie Price Action bierze dziś pod uwagę dwie główne pary z dolarem amerykańskim, a mianowicie: EUR/USD oraz GBP/USD, a to wszystko z uwagi na ogłoszenie odczytów NFP, którę będą miały miejse już dziś o 14:30.


EUR/USD – wciąż ograniczony pod kluczowym oporem

Na edku nie widać w tym tygodniu jakichś szczególnych zmian. Cały czas porusza się w konsolidacji między poziomem oporu przy 1.1435, a wsparcie przy 1.0800, a jednak jesteśmy bliżej oporu i tam będziemy szukać sygnału do sprzedaży z price action. Oczekujemy, że cena zjedzie po nim z powrotem w dół, do okolic wsparcia niedaleko 1.0850 – 1.0800 i to już w najbliższych dniach.01ed

GBP/USD – wygląda co najmniej słabo

Na GBP/USD utworzył się jeszcze wczoraj kolejny, niedźwiedzi pin bar w okolicach krótkoterminowego wsparcia przy 1.5130. Istnieją dwie możliwości do zagrywania na tej parze, pierwsza z nich to wchodzenie po wspomnianym pin barze w oczekiwaniu na kontynuację ruchu spadkowego, jednakże trzeba mieć na uwadze to, iż takie zagranie jest agresywne i z uwagi na to, stop loss powinien być szeroki, a wielkość pozycji zredukowania. Bardziej konserwatywny scenariusz to czekanie aż cena zawróci w górę z obecnych poziomów i wtedy dopiero poszukiwanie sygnału do zajęcia pozycji krótkiej. Tak czy inaczej,  jesteśmy niedźwiedzio nastawieni i szukamy wyłącznie okazji do sprzedaży. Poza tym, upewnij się, że prawidłowo zarządzasz ryzykiem i daj swojej pozycji odpowiednio dużo czasu i przestrzeni, by mogła na siebie zapracować.

01gu

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fullera

Strategię Niala Fullera można wypróbować na rachunku w HFT Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here