Naga MarketsNial Fuller's Price ActionCo zmieniło się na wykresach po wczorajszych protokołach FOMC? Zdaniem Niala Fullera tak naprawdę niewiele – nadal liczy na spadki EUR/USD oraz proponuje nam zakup pary walutowej USD/JPY. Sygnały, które pojawiały się pod koniec marca są bowiem ciągle aktywne.


EUR/USD – pod 1.1050 gramy na kupno wzrostów

eurusd213

Euro do dolara amerykańskiego cały czas znajduje się pod kluczowym poziomem oporu 1.1050, o którym Nial bardzo często wspomina. Dotychczasową strefę sprzedaży jednak delikatnie zawęża do 1.1050-1.1100. Każdy ruch korekcyjny poniżej zakresu jest potencjalną okazją sprzedażową. Bardziej konserwatywni inwestorzy mogą poczekać aż cena wejdzie bezpośrednio do strefy. Musimy jednak pamiętać, że kurs już trzykrotnie testował opory – warto więc śledzić również mniejsze rajdy korekcyjne i na wykresach H4 lub H1 szukać sygnałów pozwalających na otwieranie shortów.

USD/JPY – kupujcie powyżej kluczowego wsparcia

usdjpy127

EUR/USD nie może wybić się ponad kluczowy opór, USD/JPY natomiast nie chce spaść poniżej kluczowej strefy wsparcia 118.25-118.70. Ostatnie odbicia od okolic 118.60 sugerują, że parę cały czas warto kupować. Jakiekolwiek ruchy spadkowe na dolarze do japońskiego jena powinniśmy traktować jako okazję zakupową i szansę otwarcia długich pozycji (potwierdzonych sygnałem PA).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here