Naga Markets



Nial Fuller's Price ActionZapraszamy na kolejną analizę rynku w wykonaniu Niala Fullera w tym tygodniu. W środowym spojrzeniu na pary walutowe pod kątem techniki Price Action omawialiśmy pary EUR/USD oraz USD/JPY. Dzisiejszego ranka Nial Fuller do nich powraca, aby zaktualizować projekcje przed zbliżającym się weekendem.


EUR/USD – Opór 1.25 nie do pokonania

eurusd186

Wczoraj EUR/USD zgubiło sporo gruntu pod nogami kiedy rynek przesunął się w stronę kluczowego oporu na 1.25, który został dynamicznie odrzucony. Jeżeli cena utrzymałaby się pod tym poziomem w ujęciu krótkoterminowym, wtedy powinniśmy spodziewać się osunięć w najbliższym czasie.

Jeżeli jednak cena będzie pchała w górę i zamknięcie ponownie powyżej 1.25, wtedy korekta wzrostowa może rozszerzyć swój zasięg przed powrotem do długoterminowego trendu spadkowego.

USD/JPY – Ninja znalazł krótkoterminowe wsparcie?

usdjpyx

Dolar amerykański do japońskiego jena odbił się w górę po dojściu do lokalnego oporu 117.35 potwierdzanego na wykresie dziennym między innymi przez świecę pin bar. Jeżeli cena utrzyma się powyżej w krótkim terminie wtedy powinniśmy spodziewać się powrotu do trendu wzrostowego.

Oczywiście zejście w dół będzie oznaczało kolejną, zdecydowanie głębszą przecenę – zmienność rynkowa jest obecnie bardzo duża i zawsze istnieje ryzyko, że niedźwiedzie będą chciały uszczknąć kawałek rynku dla siebie.

Duże banki przewidują silniejsze korekty USD/JPY i zalecają inwestorom średnio- i długoterminowym kupno dopiero na dołkach w okolicach 115.00.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here