Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to popularny Aussie oraz Kiwi kwotowane z dolarem amerykańskim. Nial wyjaśnia przyczyny obecnej wyprzedaży jaka panuje na tych parach od pewnego czasu.


NZDUSD

NZDUSD kontynuuje w tym tygodniu ruch spadkowy, zgodnie z naszym tygodniowym spojrzeniem na rynki, gdzie wspominaliśmy o poszukiwaniu okazji sprzedażowych na tej parze po jakichkolwiek umocnieniach. Zauważ, że fałszywe wybicie oporu zaznaczone na poniższym wykresie, doprowadziło do niedźwiedziego momentum jakie możemy obecnie obserwować. Kurs w nadchodzących dniach może ponownie przetestować wsparcie niedaleko 0.6970, a traderzy mogą kontynuować poszukiwanie okazji shortów po umocnieniach, celując właśnie w okolice tego poziomu.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w RoboForex, gdzie otrzymasz bonus powitalny w wysokości 50 euro.

nzdusd-2

AUDUSD

Na parze walutowej AUDUSD trwała wczoraj wyprzedaż, zgodnie z tym co omawialiśmy w komentarzu na obecny tydzień, gdzie wskazywaliśmy na możliwość sprzedaży tej pary przy jakichkolwiek umocnieniach. Zwróć uwagę na odrzucenie kluczowej strefy oporu znajdującej się między 0.7675 – 0.7755, które doprowadziło do obecnej wyprzedaży. Nasz pogląd na ten rynek jest taki, że niedźwiedzie momentum będzie dominować i ceny ponownie przetestują wsparcie przy 0.7460. Traderzy mogą kontynuować rozglądanie się za okazjami do krótkiej sprzedaży po jakichkolwiek umocnieniach, dopóki cena pozostaje poniżej oporu przy 0.7600.

audusd-2

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here