Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Nial od dłuższego czasu pozostaje byczo nastawiony na AUDUSD oraz złocie i zauważa na tych walorach potencjał dla kolejnych okazji zakupowych.


AUDUSD

Jeśli śledzisz nasze ostatnie komentarze dotyczące pary AUDUSD wiesz, że rozglądaliśmy się za zakupami po cofnięciach z obszaru między 0.7500 – 0.7520. Od tamtej pory nasz pogląd się urzeczywistnił i cena rzeczywiście odbiła od 0.7500 przebywając całą drogę do obszaru przy 0.7740 przed ponownym cofnięciem spadkowym. Odtąd obserwujemy to cofnięcie i rozglądamy się za zakupami blisko 0.7500 – 0.7550 czekając na potwierdzający sygnał wejścia z price action lub wchodząc na ślepo w obrębie strefy wsparcia.

Strategię Niala Fullera możesz wypróbować na rachunku w XM, gdzie bez depozytu odbierzesz premię w wysokości 30 USD.

Złoto

Złoto doświadczyło bardzo gwałtownego wzrostu odkąd odbiło od kluczowego wsparcia przy $1200.00; Poziom ten obserwowaliśmy w poszukiwaniu okazji zakupowych, co było już omawiane w jednym z komentarzy w lutym br. Nasze spojrzenie pozostaje tu podobne; widzimy wsparcie przy $1220.00 – $1200.00 jako kluczową strefę kupna i “linię na piasku” dla kupujących / byków, tak więc czekamy i postaramy się kupić po cofnięciu do tej strefy wsparcia zarówno po sygnale z price action lub na ślepo.

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala FulleraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here