Naga Marketsnial fullerArtykuł zawiera analizę Niala Fullera pod kątem techniki price action. Walory, którym się przygląda to pary walutowe AUD/USD oraz USD/JPY. Warto obserwować te pary gdyż już niebawem na pierwszej z nich może pojawić się sygnał do sprzedaży, a na drugiej do zakupu.


AUD/USD – pozostaje pod kluczowym oporem

Na AUD/USD jesteśmy w tym tygodniu świadkami wyprzedaży po tym jak cena uderzyła w kluczowy opór niedaleko 0.7380, o którym wspominaliśmy w komentarzu tygodniowym. Szukamy sygnałów sprzedaży dopóki cena znajduje się pod tym kluczowym poziome i jeśli wzniesie się nieco w górę. Idealne miejsce na sprzedaż z z wykresu H1, H4 lub dziennego to obszar pomiędzy 0.7280 – 0.7380.

audusd1

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Strategię Niala Fullera  można wypróbować na rachunku w HFT Brokers[/pullquote]

USD/JPY – konsoliduje, ale wciąż prężny

Jak widać na poniższym wykresie, USD/JPY pozostaje w wyraźnej konsolidacji. Poziom krótkoterminowego wsparcia przy 122.25 jest potencjalnym miejscem zakupowym jeśli w nadchodzących dniach pojawi się tam sygnał price action. Możemy też obserwować całą strefę od poziomu 122.25 do 121.50 i tam dopatrywać się sygnałów zakupowych.

usdjpy

Wcześniejsze komentarze i analizy znajdziesz w tym miejscu: Analizy Niala Fulleratokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here