Naga MarketsNial Fuller zwycięzcą w konkursie tradingowym
Nial Fuller zwycięzcą w konkursie tradingowym

Po kilku miesiącach zmagań live tradingowych, broker AxiTrader wyłonił ostatecznie zwycięzcę pierwszego konkursu Million Dollar Trader. W szrankach stanęli traderzy z całego świata starający się wygenerować największy zwrot z inwestycji. Ostatecznym zwycięzcą został doskonale znany nam australijski inwestor i szkoleniowiec – Nial Fuller.


Milion dolarów w zarządzanie

Chociaż AxiTrader promował swoją inicjatywę jako pierwsze tego typu wydarzenie na rynku walutowym to należy przypomnieć, że kilka miesięcy temu podobne wyzwanie polskim traderom zafundował TMS Brokers, który oferował 1 milion PLN na rachunek handlowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wracając jednak do konkursu AxiTrader, główny menedżer brokera Alex MacKinnon, tak podsumował konkurencję: „Z zafascynowaniem śledziłem rozwój traderskich pojedynków oraz drastyczne wzrosty i spadki stóp zwrotu. Czołówka szła łeb w łeb, aż pod koniec wyłonił się zdecydowany lider”

Śledź analizy N. Fullera i poznaj sposób jego inwestowania – tylko na łamach Comparic.pl!

Tak jak wspomniano wcześniej zwycięzcą okazał się ceniony trader i szkoleniowiec Nial Fuller – którego pracę kojarzyć możecie między innymi z tłumaczeń na portalu Comparic.pl. Fuller wykręcił stopę zwrotu w wysokości 369% odbierając milion dolarów w zarządzanie.

Informacja ta niezwykle nas cieszy i jednocześnie daje kolejny argument, że nawet tak proste techniki jak Price Action w oparciu o poziomy S/R i trzy formacje świecowe pozwala osiągać bardzo dobre rezultaty.

„Wygraną zawdzięczam odnalezieniu odpowiedniego zbilansowania pomiędzy identyfikacją właściwych okazji handlowych, zarządzaniem kapitałem oraz samodyscypliną, która nie pozwalała mi wchodzić w nazbyt ryzykowne transakcje” – podsumował swoje zwycięstwo Nial Fuller.

Oprócz głównej nagrody, dodatkowe 450 tysięcy w zarządzanie otrzymały do podziału osoby, które zajęły miejsca od drugiego do czwartego.

Chcesz zarabiać tak jak Nial Fuller? Odwiedź jego dedykowaną stronę na portalu Comparic.pl i śledź cotygodniowe podsumowania rynku, codzienne analizy oraz materiały edukacyjne!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here