Naga Markets

Nial Fuller rozważa sprzedaż i kupno ropy naftowej WTIPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Trade Ideas: GOLD & CRUDE OIL – Dec 1st, 2021
Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Złoto (XAU/USD)

Price Action: Ostatnio na wykresie dziennym złota uformował się niedźwiedzi setup Fakey oraz niedźwiedzi pin bar.

Komentarz: Niższe dołki oraz niedawne zamknięcie poniżej obszaru wsparcia przy 1808 USD wraz z dwoma następującymi po sobie świecami charakteryzującymi się niedźwiedzimi knotami sugerują łącznie silną krótkoterminową presję sprzedaży.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważymy sprzedaż na zniesieniu w okolice obszaru przy 1808 USD.

Nial Fuller rozważa sprzedaż i kupno ropy naftowej WTI

Ropa WTI

Price Action: Brak sygnałów price action wartych odnotowania.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Komentarz: Istotny krach cenowy na ropie w ostatnim czasie napotkał w końcu na wsparcie trochę powyżej długoterminowego poziomu 61,66 USD.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy kupno na zniesieniu w okolice obszaru wsparcia między 61,66 – 65,30 USD (idealnie byłoby bliżej głównego poziomu 61,66 USD) oraz / lub po wystąpieniu zakupowego sygnału price action na potwierdzenie wejścia.

Nial Fuller rozważa sprzedaż i kupno ropy naftowej WTI

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Trade Ideas: GOLD & CRUDE OIL – Dec 1st, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here