Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Trade Ideas: GBPJPY, EURUSD & Crude Oil – January 10th, 2022
Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs GBP/JPY (spot)

Price Action: Kurs funta do jena utworzył setup łączący świecę z długim cieniem oraz inside bara nieco ponad krótkoterminowym wsparciem przy 156,06. Rozważymy ten setup pomimo tego, że trochę wyżej znajduje się opór przy 158,21.

Ostatnio na wykresie obserwujemy silne bycze momentum, co może doprowadzić do kolejnego wybicia w górę.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy zakup po wybiciu powyżej wspomnianego wcześniej setupu, podczas gdy cena utrzymuje się ponad wsparciem przy 156,06.

Kurs euro (EUR/USD)

Price Action: Kurs euro ruszyły w górę po wybiciu z formacji inside bar (Nie rozgrywamy tej formacji, ponieważ jesteśmy w trendzie spadkowym i istnieje krótkoterminowy zakres konsolidacji przy 1,1383 – 1,1422). Istnieje duży potencjalny setup Fakey składający się z wielu świec, tuż pod tą krótkoterminową strefą oporu.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozglądamy się za sprzedażą po umocnieniach, podczas gdy cena utrzymuje się poniżej krótkoterminowej strefy oporu między 1,1383 – 1,1422.

Ropa WTI

Price Action: Cena ropy ostatnio ruszyła w górę z niewielkiego byczego pin bara, który uformował się tuż ponad krótkoterminową strefą wsparcia między 73,07 – 74,17 USD.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Nadal rozważamy kupowanie w korekcie oraz / lub po sygnale price action, podczas gdy cena utrzymuje się powyżej strefy wsparcia między 73,07 – 74,17 USD..

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Trade Ideas: GBPJPY, EURUSD & Crude Oil – January 10th, 2022Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here