Naga Markets

Nial Fuller AuthorPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Ideas: USDJPY, EURUSD & GBPUSD, Oct 17th – 21st, 2022


Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

USDJPY

Price Action: Cena eksplodowała od ultra-małego byczego sygnału Pin Bar, który uformował się w piątek, 7 października.

Potencjalny pomysł na transakcję: Rozważamy kupno po cofnięciu niżej i po sygnale price action, podczas gdy cena pozostaje powyżej krótkoterminowego poziomu wsparcia 143.49, który zgadza się z ostatnim ultra-małym byczym sygnałem Pin Bar, który uformował się w piątek, 7 października.

EURUSD

Price Action: Cena przesunęła się na chwilę wyżej od sygnału Bullish Tailed Bar, który uformował się pod koniec zeszłego tygodnia (nie rozważaliśmy handlu tym sygnałem).

Potencjalny pomysł na transakcję: Rozważamy sprzedaż po cofnięciu się wyżej i po sygnale sprzedaży price action, podczas gdy cena pozostaje poniżej obszaru krótkoterminowego oporu 0.9998 – 1.0051, który zgadza się z ostatnim niedźwiedzim Multi-Bar Fakey Setup, który został uruchomiony w środę, 21 września (obecnie aktywny).

GBPUSD

Price Action: Cena uformowała Inside Bar Pattern pod koniec zeszłego tygodnia (Nie rozważamy handlu tą formacją).


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

XTB

Ostatni sygnał niedźwiedziego Pin Bara, który uformował się na początku zeszłego tygodnia nie powiódł się (nie rozważamy handlu tym sygnałem).

Potencjalny pomysł na transakcję: Rozważamy poczekanie, by zobaczyć czy obecna formacja Inside Bar Pattern zmieni się w potencjalny Bearish Fakey Setup.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – “Weekly Trade Ideas: USDJPY, EURUSD & GBPUSD, Oct 17th – 21st, 2022Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułFundusze w USA wyprzedały się z akcji. Czas na powrót do wzrostów?
Następny artykułWig20 zyskuje 1,3% po 5 godzinach wtorkowej sesji! Analiza akcji: Pekao, Synektik, TEN, Medicalg
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here