Naga MarketsNG Games testuje historyczny szczyt. Akcje drożeją o 15%No Gravity Games, spółka działająca w segmencie gamingowym zyskuje podczas czwartkowej sesji blisko 15%. Inwestorzy zwrócili się w kierunku akcji producenta gier w związku z komunikatem o nabyciu ponad 2,2 mln akcji przez członka rady nadzorczej Łukasza Rosińskiego. Na początku miesiąca Spółka informowała o podpisaniu listu intencyjnego ws. współpracy przy rozwoju i wydaniu nowej gry: Lovecraft Tales.

  • No Gravity Games rośnie w czwartek o 15%.
  • Członek rady nadzorczej wszedł w posiadanie ponad 2,2 mln akcji.
  • Spółka ma list intencyjny w sprawie wydania nowej gry: Lovecraft Tales.

Zobacz również: Akcje Medcamp powyżej 4 zł. Spółka zależna GenXone testuje na obecność COVID-19

Te artykuły również Cię zainteresują
Akcje No Gravity Games (NG Games) w okolicach historycznych szczytów

Notowana na małej giełdzie New Connect spółka, działająca w branży gamingowej, od połowy marca jest w mocnym trendzie wzrostowym. Kolejne dołki na wykresie są coraz wyżej, co niewątpliwie świadczy o relatywnej sile waloru. NG Games zaliczyło potężny wzrost tuż przed wybuchem pandemii COVID-19, jednak niepewność na rynkach połączona z giełdową paniką inwestorów spowodowała spadek walorów w okolice 0,15 zł.

Od dołka bessy z połowy marca, walory spółki zyskały już blisko 150%. W końcówce czwartkowej sesji, akcje No Gravity Games drożeją o około 15%, kurs oscyluje w okolicach 0,38 zł., a obroty wynoszą blisko 1,8 mln zł.

Zobacz również: Analizy NewConnectPolman z nowym kontraktem, Investeko z impulsem wzrostowym 

Na początku lipca Spółka komunikowała, iż będzie współpracować przy produkcji nowej gry, która miała być pierwotnie wydana w I kwartale 2020 roku. Jednak Emitent, który jest właścicielem praw majątkowych do Gry, uznał że dla pełnego wykorzystania potencjału Gry, należy ją rozbudować o nowe lokacje i funkcjonalności.

No Gravity Games zajmuje się tworzeniem oraz pozycjonowaniem serwisów internetowych. W portfolio spółki można znaleźć również aplikacje i gry na platformy mobilne. Forma jest w posiadaniu serwisów: audiostereo.pl (tematyka audio i hi-fi), legalne.pl (darmowe, alternatywne oprogramowanie) oraz zagraj.com.pl (gry on-line).

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here