Naga MarketsNFT są jak początek Internetu, bitcoin wzrośnie do 500 tys. dol., twierdzi Cathie WoodCathie Wood, założycielka i dyrektor generalny Ark Investment Management, która zarządza aktywami o wartości ponad 50 miliardów dolarów powiedziała, że śledzi gwałtowny wzrost tokenów niezamiennych NFT, choć sama nie posiada żadnego z nich.

Bitcoin po 500 tys. dol. i zachwyt nad branżą NFT. Cathie Wood podczas konferencji SALT

Na konferencji SALT zorganizowanej przez SkyBridge w poniedziałek, Wood opowiedziała o swojej przychylności dla Async Art, platformy NFT, która pozwala użytkownikom kupować piksele do cyfrowych dzieł sztuki i tworzyć na nich warstwy.Akurat przechodziła, gdy usłyszałam jak prezes opowiada swoją historię, a mój uśmiech rozszerzył się ucha do ucha. Pomyślałam sobie: „to o będzie coś wielkiego. Tak samo czułam się gdy Internet pojawił się po raz pierwszy – komentowała Wood, znana propagatorka rynku cyfrowych aktywów.

Wood odważnie prognozowała również, że spodziewa się wzrostu ceny bitcoina do 500 tys. dol. w przeciągu najbliższych piecu lat.

– Jeśli mamy rację, a firmy nadal będą dywersyfikować swoją gotówkę w coś takiego jak kryptowaluty, a inwestorzy instytucjonalni zaczną przeznaczać 5% swoich funduszy na kryptowaluty, to cena będzie dziesięciokrotnie wyższa od obecnych poziomów – powiedziała.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Wood powiedziała także, że jej zaufanie do etheru (ETH) „wzrosło dramatycznie”, ponieważ blockchain zaczyna przechodzić z proof-of-work do proof-of-stake. Sieć Ethereum jest też podstawą większości platform NFT, co wpłynęło na dynamiczny rozwój popularności protokołu.

invest

Zapytana o swoją inwestycję, gdyby miała wybrać tylko w jedną kryptowalutę Wood powiedziała, że przeznaczyłaby 60% na bitcoina i 40% na ether.

Ark Investment pomógł stworzyć bitcoin exchange-traded fund (ETF) z 21Shares. Ten cały czas czeka na akceptację przez amerykańską komisję SEC, podobnie jak kilkanaście innych, podobnych wniosków.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: xtb giełda | gpw kurs | pge akcje | lpp akcje | kurs korony czeskiej złoty | wykresy kryptowalut | livechat akcje opinie |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here