Naga Markets

KryptowalutRynek niewymiennych tokenów (NFT) będzie większy niż sam bitcoin, stwierdziła gwiazda Shark Tank, Kevin O’Leary, znany również jako Mr. Wonderful w niedawnym wywiadzie dla magazynu Forbes. Ekspert podzielił się swoją aktualną strategią inwestycyjną na rynku kryptowalut oraz informacjami o posiadanych monetach. Omówił również potencjalną bańkę oraz dywersyfikację. Kurs BTC/USD konsoliduje w poniedziałek nieco powyżej 47 000 USD.

  • W ostatecznym rozrachunku to, co decyduje o sukcesie i wartości platformy, to szybkość i poziom adopcji
  • Monety tworzone dla żartu, które nie mają wartości ekonomicznej, niczego nie rozwiązują ani nie tworzą żadnej wartości
  • NFT oferują tak dużą wartość w zakresie uwierzytelniania, zarządzania i wszelkiego rodzaju przypadków użycia w różnych klasach aktywów
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kevin O’Leary omawia swoje krypto-inwestycje, bańki rynkowe i rozwój NFT

O’Leary wyjaśnił, że postrzega całą branżę kryptowalut jako zespoły programistyczne, dodając, że stawia na naprawdę silnych i kreatywnych inżynierów. Mówiąc o swoich inwestycjach w kryptowaluty, ujawnił:– Ether to moja największa pozycja w portfelu, większa niż bitcoin. To dlatego, że ma miejsce na nim tak wiele usług finansowych i transakcji. Nawet nowe oprogramowanie jest aktualizowane, takie jak Polygon, które konsoliduje transakcje i zmniejsza ogólny koszt opłat za gaz w ethereum.

Następnie O’Leary wspomniał o niektórych posiadanych przez siebie kryptowalutach, stwierdzając:

Posiadam hederę, polygon, bitcoin, ethereum, solanę i serum. Zajmuje też znaczącą pozycję na USDC. W ostatecznym rozrachunku to, co decyduje o sukcesie i wartości platformy, to szybkość i poziom adopcji. Dzieje się tak, gdy dany zespół opracował taką platformę, która rozwiązuje jakiś problem ekonomiczny – ocenił.

O’Leary przystąpił do przedstawienia swojej opinii na temat kryptowalut memowych.

Monety tworzone dla żartu, które nie mają wartości ekonomicznej, niczego nie rozwiązują ani nie tworzą żadnej wartości. Jestem bardzo sceptycznie nastawiony do mem-coinów na dłuższą metę – ostrzegł:

Gwiazdę Shark Tank zapytano również, czy uważa, że ​​bitcoin lub inne kryptowaluty są w bańce.

Najważniejsze jest uświadomienie sobie, że to jest specyficzny rynek. Nikt nie może nim manipulować, chociaż niektórzy ludzie twierdzą, że mogą… To miliony decyzji podejmowanych w każdej sekundzie, jeśli chodzi o wartość czegoś wirtualnego. Nie da się przewidzieć bańki, dopóki nie pęknie – podkreślił.

O’Leary omówił również tokeny niewymienne (NFT).

Oferują tak dużą wartość w zakresie uwierzytelniania, zarządzania i wszelkiego rodzaju przypadków użycia w różnych klasach aktywów. Myślę, że niewymienne tokeny będą większe niż bitcoin – podsumował.

Bitcoin (BTC) konsoliduje powyżej 47 000 USD na początku tygodnia

Notowania BTC/USD konsolidują w poniedziałek w okolicach 47 300 USD. Kurs stabilizuje się po spadku pod koniec 2021 roku w okolice 46 000 USD. Główne wsparcie stanowi poziom 42 000 USD, a jego przebicie może doprowadzić do kolejnej silnej fali wyprzedaży. Z drugiej strony dopiero trwały wzrost powyżej oporu 53 000 USD będzie oznaczało koniec korekty spadkowej.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara amerykańskiego | akcje ccc | kurs lotosu | kęty kurs | jen pln | pgnig giełda | średni kurs hrywny |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here