Naga MarketsPodobnie jak wiele innych par w zakończonym właśnie miesiącu, GBP/USD (Kabel) był jedną z trudniejszych w rozgryzieniu. W momencie gdy Justin Bennett spodziewał się kontynuacji wzrostów po ruchach obserwowanych do 17 marca, od tego momentu notowania waloru osunęły się o ponad 370 pipsów w przeciągu zaledwie kilku sesji.

Pytanie, które zadaje sobie amerykański trader Price Action dotyczy dołków obserwowanych od końca lutego – czy doprowadzą ona do odwrócenia ceny, czy też jest zaledwie konsolidacją przed kolejnymi zjazdami cenowymi?

Odpowiedzią powinna być formacja oRGR, która rysowała się od stycznia. W tym momencie jest to tylko i wyłącznie potencjalny schemat zawrotu cenowego – to czy linia szyi zostanie pokonana zależy w dużej mierze od wyników popołudniowego NFPPublikację śledź poprzez kanał Rynki na Żywo portalu Comparic.pl.

Jeżeli cena zamknie się powyżej i potwierdzi formację, wtedy uwagę zwrócimy na opór w postaci linii trendu rozszerzający się od szczytów z sierpnia 2015. Wybicie musimy być jednak zdecydowane i silnie – tylko wtedy cena będzie miała możliwość podejścia do mierzonego zasięgu oRGR na wysokości 1.5180.

Od strony spadków uwagę zwrócić należy natomiast na poziom 1.4050 wyryty przez dwa ostatnie spadkowe swingi. Zamknięcie ceny pod nim najprawdopodobniej przyniesie dalsze osunięcia.

Zapoznaj się z pełną strategią Justina Bennetta oraz tłumaczeniami jego poradników – SPRAWDŹ >>

Opisy strzałek (od góry): 1 – zasięg formacji (po potwierdzeniu), 2 – opór, 3 – linia szyi, 4 – odwrócona formacja głowy z ramionami czy zaledwie konsolidacja?
Opisy strzałek (od góry): 1 – zasięg formacji (po potwierdzeniu), 2 – opór, 3 – linia szyi, 4 – odwrócona formacja głowy z ramionami czy zaledwie konsolidacja?

Marcin Wenus otwierał na GBP/USD krótką pozycję – dowiedz się dlaczego!

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. Witam Panie Krzysztofie. Jesli wyniki NFP bedą dobre to tez bedzie RGR (troche mniejszy) ale w druga strone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here